Meghan Markle poprowadzi własny talk-show? Chce go nazwać "Herbatką u księżnej Meghan"

Jak donoszą zagraniczne tabloidy, Meghan Markle ma ambitny plan na dalszy rozwój swojej kariery. Zdaniem magazynu "Heat", była już księżna chce poprowadzić swój własny talk-show, który miałby nosić nazwę... "Herbatka z Księżną Meghan".

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Meghan Markle i książę Harry zdecydowali się opuścić rodzinę królewską, chcąc prowadzić spokojne, prywatne życie z dala od blasku fleszy. Ich dotychczasowe działania wydają się jednak przeczyć ich zapowiedziom. Para zamieszkała w uwielbianej przez celebrytów dzielnicy Los Angeles, udzieliła niezwykle intymnego wywiadu Oprah Winfrey, chętnie też bywa na eventach, a ostatnio księżna zagościła także w programie u Ellen DeGenerees.

Chcesz wychodzić na zdjęciach jak rodzina królewska? Zastosuj te triki:

Zobacz wideo

Meghan Markle chce poprowadzić własny talk-show

- Prowadzenie własnego programu byłoby idealnym narzędziem do forsowania osobistych poglądów i spraw. Meghan (red.) bardzo podoba się pomysł powrotu do telewizji, ale tym razem z jej imieniem w czołówce - zdradza informator.

Jak dodaje, Markle wymyśliła już nawet roboczą nazwę dla swojego programu, który chciałaby nazwać "Herbatka z księżną Meghan", nawiązując w ten sposób do jej powiązań z królewską rodziną.

Zdaniem ekspertów, występ Meghan Markle w The Ellen DeGeneres Show miał oswoić księżną z podobnym formatem, którego wkrótce sama miałaby zostać prowadzącą.

Jak donosi informator, zamiary Markle miały zmartwić samą Oprah Winfrey, która podobno wciąż nie może wybaczyć przyjaciółce, że ta wielokrotnie okłamała ją w wywiadzie, czym nadwyrężyła jej wiarygodność. Teraz z kolei ma obawiać się konkurencji z jej strony. Można bowiem przewidywać, że show byłej już księżnej, cieszyłoby się ogromnym zainteresowaniem.

Więcej o: