Dom Kevina nie wygląda już tak jak w filmie. Właściciele przeprowadzili gruntowny remont

"Kevin sam w domu" to zdecydowanie jeden z ulubionych świątecznych filmów Polaków. W 2010 roku, kiedy Polsat ogłosił, że w tym roku Kevina nie będzie w telewizji, internauci wystosowali stosowny apel do władz stacji, które zmieniły zdanie. To pokazuje, jak bardzo jesteśmy przywiązani do tej produkcji.

Więcej podobnych artykułów znajdziecie na Gazeta.pl

Przygody 8-letniego Kevina podbiły świat dokładnie 31 lat temu. Wiele osób śmieje się, że bez Kevina nie ma świąt i coś w tym rzeczywiście jest. W Polsce od lat film "Kevin sam w domu" możemy oglądać w Polsacie i po wpadce z 2010 roku, stacja nie popełnia już tego błędu i zwykle w Wigilię emituje film w godzinach wieczornych. Każdy z nas już na pamięć zna rozkład wszystkich pomieszczeń w wielkiej posiadłości McCallistererów. Okazuje się, że na przełomie lat nowi właściciele wprowadzili wiele zmian. Jak zatem wygląda teraz dom najpopularniejszego 8-latka, który bronił go jak twierdzy przed złodziejami? 

Zobacz wideo Z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu? Nie zawsze! Trzeba pamiętać, jakich błędów nie popełniać

Ten dom znają wszyscy

Fani filmu o Kevinie z pewnością wiedzą, że tak naprawdę ta posiadłość istnieje i na czas zdjęć została wynajęta od prawdziwej rodziny. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Winnetka w stanie Illinois. Cynthia Abendshien razem z mężem kupili ją w 1988 roku za 800 tysięcy dolarów. Dwa lata później zgodzili się udostępnić posiadłość ekipie filmu "Kevin sam w domu". Wtedy jednak nie przypuszczali, że tłumy będą chciały zobaczyć ich dom na żywo. 

Małżeństwo sprzedało posiadłość w 2012 roku za 1,5 mln dolarów. Obecni właściciele postanowili wywrócić dom do góry nogami i przeprowadzili w nim gruntowny remont. Agentka nieruchomości Marissa Hopkins w filmiku na youtube pokazuje, jak wygląda teraz dom. 

Na nagraniu widzimy kultowe schody, po których w filmie zbiegał Kevin. Choć nie zmieniły swojego kształtu, to zmieniły swój wystrój. Również kuchnia i salon jest urządzone zupełnie inaczej. Właściciele w nagraniu, podkreślają, że to jest ich wymarzony dom. Całe nagranie możecie obejrzeć poniżej. A zdjęcia obejrzycie w naszej galerii, która znajduje się na górze tego artykułu.

 

A wy chcielibyście odwiedzić dom Kevina? A może interesuje was druga część jego przygód i wolelibyście spędzić noc w kultowym hotelu Plaza w Nowym Jorku? Niedawno polscy youtuberzy to zrobili i nieźle się zdziwili. 

Więcej o: