Świąteczna tradycja? Kevin sam w domu! Kiedy w tv 2021? Jeśli przegapisz seans, mamy dobrą wiadomość

Od lat ulubionym filmem świątecznym Polaków jest Kevin sam w domu. Gdzie obejrzeć go w tym roku? Okazuje się, że jeśli przegapimy go w wigilijny wieczór, to powtórna okazja bęzie bardzo niedługo. Telewizja tym razem sprosta gustom obywateli. Na jakim programie i o której godzinie zacznie się film? W niektórych domach wspólne oglądanie, to niemal tradycja!

Czy wiesz, że zdjęcia do filmu Kevin sam w domu kręcono od 14 lutego do 16 maja 1990 roku? To dosyć dawno temu, biorąc pod uwagę fakt, że film nadal jest uwielbiany przez wielu ludzi na całym świecie! Wiele ankiet pokazuje, że to właśnie w Polsce ta produkcja cieszy się największą popularnością. Są domy, w których bez wieczornego seansu z "Kevinem" nie ma Wigilii! W tym roku również pojawi się w telewizorach. Gdzie i o której godzinie można go obejrzeć? Dla spóźnialskich przewidziano dodatkowy termin.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Kultura Kochamy te filmy, które już znamy? Twórcy chętnie to wykorzystują [Popkultura+]

Kevin sam w domu gdzie obejrzeć: popularna stacja znów nie zawiedzie fanów

Od wielu lat film można oglądać w telewizji Polsat. Stacja puszcza tą produkcję w Wigilię, lub inne świąteczne dni. Ciekawostką jest, że w ubiegłym roku w Wigilię film „Kevin sam w domu" obejrzało średnio 4,4 mln widzów, a w Boże Narodzenie kolejne 2 mln widzów. Kiedy pojawiły się plotki, że słynny "Kevin" nie zagości w telewizorach, w internecie wybuchły głosy sprzeciwu, a w mediach społecznościowych założono nawet specjalne grupy, które planowały działać na rzecz powrotu filmu na ekrany w Święta. Mamy dobrą wiadomość. W tym roku telewizja Polsat znów zapewni nam seans "Kevina".

Kevin sam w domu kiedy w tv 2021? Zobaczymy go wtedy, co zazwyczaj

Tak, to oficjalne. Kevin sam w domu zagości na ekranach telewizorów w Wigilię. Prawdopodobnie wielu osobom będzie towarzyszył przy otwieraniu prezentów po wigilijnej kolacji, albowiem seans zaplanowano na godzinę 20. Można zatem całą rodziną zasiąść przed telewizorem i kultywować tradycję.

Kevin sam w domu w święta będzie gościł dwa razy! Kiedy zobaczymy go po raz kolejny?

Polsat przewidział powtórny seans dla spóźnialskich. Kevin sam w domu zagości na szklanych ekranach także w pierwszy dzień świąt, czyli w sobotę o godzinie 16:30.

Więcej o: