Christina Aguilera znów zaskoczyła metamorfozą. Opublikowała zdjęcie topless. Fani: Ideał

Christina Aguilera po latach nieobecności na scenie muzycznej, powróciła z nowym oraz odmienionym wizerunkie, zaskakując swoim kolorem włosów. Ostatnio podzieliła się na Instagramie zdjęciem topless, na którym widać kolejną metamorfozę. - Skończyłaś właśnie 41 lat, czy może 21? Bogini - komentują fanki.

Więcej newsów o gwiazdach znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Chcesz wychodzić na zdjęciach jak rodzina królewska? Zastosuj te triki

Christina Aguilera przed laty była jedną z najpopularniejszych gwiazd show-biznesu oraz przemysłu muzycznego. Choć muzycznie nie jest już tak popularna, to cały czas może pochwalić się sporą rzeszą fanów, a jej nazwisko wzbudza zainteresowanie. Ku uciesze fanek i fanów, gwiazda powróciła z nowym utworem "Pa' Mis Muchachas", który jest zapowiedzią nowej płyty o tym samym tytule. Przy okazji gwiazda zaskoczyła również zupełnie odmienionym wizerunkiem. Na jej głowie zagościła bowiem mahoniowa czerwień. - Prawie spadłem ze schodów na widok tego zdjęcia- napisał wówczas jeden z fanów.

Christina Aguilera znów zaskoczyła metamorfozą. Fani: Ideał

Nie trzeba było jednak długo czekać, by Christina Aguilera postanowiła wrócić do platynowego blondu, który od lat jest jej znakiem rozpoznawczym. Ostatnio znów zaskoczyła zmianą publikując na swoim Instagramie zdjęcie, na którym zapozowała topless. Gwiazda przysłoniła biust swoimi rękami oraz długimi włosami w kolorze bardzo jasnego blondu.

 

Pod postem momentalnie pojawiło się wiele polubień oraz komentarzy od zachwyconych fanek oraz fanów. Nie zabrakło również życzeń z okazji 41. urodzin, które niedawno obchodziła Christina Aguilera:

Chciałabym tak wyglądać mając 41 lat... w sumie to ma 16 i nadal chciałabym tak wyglądać
Jesteś taka idealna
Największa inspiracja, ikona
Jesteś piękna! Królowa
Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin legendo
Skończyłaś właśnie 41 lat, czy może 21? Bogini
Naturalna piękność

- czytamy.

Więcej o: