Zara: czapka damska typu beanie to hit tej zimy! Dodano do niej wełnę z alpaki. Podobne modele w Reserved

Zwłaszcza zimą na popularności zyskują naturalne materiały. Nic w tym dziwnego, często to właśnie one lepiej zatrzymują ciepło naszego ciała. Hitem tego sezonu jest czapka beanie z dodatkiem wełny z alpaki. Kupisz je teraz w sklepach Zara i Reserved.

Interesujesz się modą? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Wełna pochodząca z alpaki, zwana jest „wełną bogów". Ma ona niezwykłe właściwości takie jak to, że włókno jest bardzo cienkie, miękkie, delikatne, a równocześnie niezwykle wytrzymałe. Nie zawiera lanoliny, a więc nie kumuluje kurzu i eliminuje warunki rozwoju roztoczy. Jest to szczególnie ważne dla alergików i astmatyków. Runo alpak odznacza się także właściwościami termoizolacyjnymi. Utrzymuje ciepło zimą, a latem nie powoduje przegrzania. Czapki z tego włókna staja się coraz popularniejsze. Wybraliśmy najlepsze modele ze sklepów Zara i Reserved.

Zobacz wideo Baron pozuje z alpaką, a Blanka Lipińska: "Szykujesz się do oświadczyn? Dobrze!"

Zara: czapka damska typu beanie. To jeden z najmodniejszych fasonów tego roku

Naturalne materiały takie jak wełna kaszmir czy właśnie wełna z alpaki zyskują z roku na rok w naszym kraju coraz większą sympatię. Materiały te jednak są dość kosztowne, dlatego szyte z nich ubrania zawierają jedynie ich domieszkę. Tak jest również w przypadku czapki znalezione w ofercie sklepu Zara. Jest to czapka typu beanie uszyta z dzianiny z domieszką alpaki. Dostępna jest w trzech kolorach szarym, jasnym camelu i czarnym. Jej cena to 79,99 zł.

czapka beanieczapka beanie Zara

Reserved: czapka z dodatkiem wełny z alpaki. Dostępna jest w trzech kolorach

Kolejna propozycja pochodzi ze sklepu Reserved. Jest to gruba czapka wykonana z bardzo miękkiej przędzy z domieszką wełny i wełny z alpaki. Model ten posiada ściągaczowy splot i do tego duży, wywijany brzeg. Dostępna jest w trzech kolorach: light blue, pomarańczowy i brązowy. Ten produkt pochodzi z limitowanej kolekcji #ReservedForMum dostępnej tylko online. Cena za tę czapkę wynosi aktualnie 119,99 zł.

czapka damskaczapka damska Reserved

Więcej o: