"Mój mąż oddał moją pamiątkową biżuterię w prezencie bratowej"

Oburzona zachowaniem męża kobieta postanowiła opisać całą sytuację na popularnym forum internetowym Reddit. Jak się okazało, mężczyzna bez jej zgody dał bratowej jej biżuterię, która była w jej rodzinie od pokoleń.

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Jak zaznaczyła kobieta, ślub jej szwagra był dla całej rodziny wielkim wydarzeniem, z tego powodu jej mąż chciał dać nowożeńcom naprawdę wyjątkowy prezent. Niestety, mężczyzna stracił pracę i w wyborze podarunku, znacząco ograniczały go finanse. Postanowił więc znaleźć nietypowe wyjście z tej sytuacji...

Z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu? Nie zawsze! Trzeba pamiętać, jakich błędów nie popełniać:

Zobacz wideo

Ukradł biżuterię żony, by dać ją w prezencie bratowej

Na kilka dni przed ślubem kobieta odkryła, że brakuje jej jednego kompletu biżuterii. Jak wyjaśniła, jej kolekcja już wcześniej poważnie się uszczupliła, ponieważ ze względu na bezrobocie męża, zmuszona była sprzedać ulubione zestawy, by móc zapłacić rachunki. Brakujący jednak zestaw był dla niej wyjątkowo cenny - nie tylko ze względu na wartość pieniężną, ale i sentymentalną. Był to bowiem złoty komplet przekazywany w jej rodzinie z pokolenia na pokolenie.

Jak się okazało, mężczyzna dał go w prezencie bratowej, ponieważ nie było go stać na inny podarunek. Kobieta wściekała się na męża i postawiła przed nim ultimatum - albo w ciągu trzech dni odzyska biżuterię, albo ta przestanie go utrzymywać. Ten jednak stwierdził, że proszenie bratowej o zwrot biżuterii byłoby dla niego zbyt upokarzające. Oburzona jego zachowaniem postanowiła opisać sytuację na popularnym forum Reddit, prosząc internautów o wsparcie.

Użytkownicy jednogłośnie stanęli po stronie kobiety, twierdząc, że zachowanie jej męża jest zupełnie nieakceptowalne. - Twierdzi, że odzyskanie prezentu byłoby brakiem szacunku? O wiele gorsza jest kradzież biżuterii własnej żony - podsumowała dosadnie jedna z internautek.

Więcej o: