Horoskop dzienny - 1 stycznia (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 1 stycznia. Wchodząc w Nowy Rok, warto wiedzieć, co może się w nim przydarzyć. Sprawdź, czy ta sobota będzie dla Ciebie udana.

Horoskop dzienny – Baran

W Nowy Rok wejdziesz z ogromną energią. Chociaż dzień okaże się dla Ciebie intensywny, dostarczy Ci też wielu niezapomnianych wrażeń. Możliwe, że posprzeczasz się z kimś z rodziny, choć nie będzie to poważna kłótnia. Mierz siły na zamiary, bo mimo wszystko, nie każdą rzecz jesteś w stanie zrealizować.

Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi

Horoskop dzienny – Byk

Sobota przyniesie Ci całkowitą stabilizację. Sylwestrowe szaleństwa szybko wywietrzeją z Twojej głowy i będziesz gotowa/gotowy na nowe wyzwania. Postaraj się jednak dzisiaj nie wygłaszać swoich opinii na głos, zwłaszcza jeśli w pobliżu znajduje się ktoś, komu na pewno się one nie spodobają.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Będziesz dzisiaj niezwykle kreatywna/kreatywny.  Dużo osób z Twojego otoczenia zwróci na to uwagę, dlatego spotkanie przy rodzinnym stole okaże się naprawdę udane. Może wspólnie z najbliższymi wymyślisz coś naprawdę zaskakującego?

Magiczna kula - co to jest? Magiczna kula - jak z niej wróżyć? W czym może nam pomóc?

Horoskop dzienny – Rak

Choć noc sylwestrowa dała Ci się we znaki, nie unikniesz zaplanowanego spotkania w gronie znajomych. Będziesz się na nim czuła/czuł jak piąte koło u wozu, a inni zdadzą się tego nie dostrzegać. Nie masz innego wyjścia – musisz po prostu przeczekać ten dzień i przestać się zadręczać, skoro nie masz na to żadnego wpływu.

Horoskop dzienny – Lew

Masz pecha, bo dziś będziesz musiała/musiał skonfrontować się z kimś, za kim w ogóle nie przepadasz. Postaraj się jakoś przetrwać ten moment, bo i tak nie uda Ci się od tego wymigać. Konflikt, zamiast się rozwiązać, tylko narośnie, choć miałaś/miałeś nadzieję, że Nowy Rok pozwoli Ci zapomnieć chociaż o tym problemie.

Horoskop dzienny – Panna

Możliwe, że zostaniesz zmuszona/zmuszony do podjęcia pewnej bardzo ważnej decyzji. Nim tego dokonasz, zastanów się jednak, czy na pewno przemyślałaś/przemyślałeś wszelkie konsekwencje swoich czynów.

Horoskop dzienny – Waga

Przestań się wreszcie wszystkim tak bardzo przejmować. To Twoja nadgorliwość i przewrażliwienie w ostatnim roku wpędziły Cię w niejedne kłopoty.  Postaraj się skupić na tym, co naprawdę sprawia Ci przyjemność, a zadręczanie zostaw innym. Warto w końcu poczuć coś innego niż ciągły stres.

Horoskop dzienny – Skorpion

Nowy Rok sprawi, że zdobędziesz się na kilka szczerych rozmów. Dzięki temu wiele osób z Twojego otoczenia wreszcie zrozumie, co leży Ci na sercu. Jednocześnie poczujesz, że powoli zyskujesz szacunek w oczach tych, którzy do tej pory mocno Cię lekceważyli.

Horoskop dzienny – Strzelec

Dziś już po przebudzeniu poczujesz się trochę jak w transie. Nie będziesz potrafiła/potrafił ustalić, co się działo ani gdzie obecnie się znajdujesz. Dopiero po jakimś czasie dojdziesz do siebie, choć to nie poprawi Ci humoru. Pewien drażniący niepokój będzie Cię prześladować aż do wieczora.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Pora na odpoczynek. Chociaż w trakcie dni wolnych powinnaś/powinieneś raczej odpoczywać, Ty harowałaś/harowałeś za dwoje. Teraz wreszcie złapiesz oddech i przestaniesz martwić się tym, co będzie jutro. Pozwól sobie na odrobinę beztroski, bo w końcu zwariujesz.

Horoskop dzienny – Wodnik

Możliwe, że zetrzesz się dzisiaj z niejednym członkiem swojej rodziny. Postaraj się jednak wysłuchać także drugiej strony, bo może się okazać, że w wielu kwestiach to Ty się mylisz, choć nie zdajesz sobie z tego sprawy. Czasem przyda się odrobina spokoju i wyciszenia, by coś zrozumieć – pamiętaj o tym.

Kwiat lotosu - poznaj jego znaczenie. Kwiat lotosu - jak go wykonać? Jak ta pozycje wpływa na nasz organizm?

Horoskop dzienny – Ryby

Będziesz snuła/snuł plany na przyszłość. Weź jednak pod uwagę fakt, że Twoje cele muszą być realne i możliwe do osiągnięcia. Zejdź z obłoków i pogódź się z tym, że niektórych rzeczy nie będziesz mieć. Pracuj wytrwale i sięgnij po to, co jest Ci pisane.

Więcej o: