Małgorzata Socha nie rezygnuje z treningów. "Wszystko po to, żeby móc zjeść więcej serniczka"

Małgorzata Socha, słynąca z zamiłowania do zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej, nie odpuszcza treningów nawet w czasie świątecznej wrzawy. - Wszystko po to, żeby móc zjeść więcej serniczka - zażartowała.

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Małgorzata Socha nigdy nie ukrywała, że sport zajmuje ważne miejsce w jej życiu. Aktorka mimo natłoku codziennych obowiązków, zawsze stara się wygospodarować czas na treningi, z których relacją chętnie dzieli się na Instagramie. I tak stało się też tym razem. Jak się okazało, gwiazda nie odpuszcza treningów nawet w świątecznym okresie.

Zawsze wychodzisz źle na rodzinnych zdjęciach? Jest na to sposób:

Zobacz wideo

Małgorzata Socha nie rezygnuje z aktywności fizycznej

- Trening dzień przed Wigilią? A i owszem. Wszystko po to, żeby móc zjeść więcej serniczka - napisała żartobliwie pod zdjęciami z treningów. Na pierwszym z nich pozuje na siłowni ubrana w czarne legginsy, zieloną bluzę oraz czapkę św. Mikołaja, chcąc w ten sposób oddać panujący już wszędzie, świąteczny nastrój.

Fanki aktorki były pełne podziwu dla jej samozaparcia i jak się okazało, wiele z nich również nie odpuściło treningów, mimo świątecznej wrzawy.

To się chwali
Gośka, dajesz czadu
My dzisiaj też trenujemy, żeby z czystym sumieniem jeść wigilijne potrawy
Ja jutro rano jeszcze pójdę biegać
Ja dzisiaj TBC, nie dla ciała tylko dla głowy

- pisały. 

 
Więcej o: