Dla tych znaków zodiaku rok 2022 będzie wyjątkowo udany. Sprawdź, czy należysz do grona szczęśliwców

Początek roku to doskonały moment na pozostawienie za sobą dawnych problemów i rozpoczęcie nowego roku z nową energią, z optymizmem patrząc przy tym w przyszłość. I choć horoskopy traktujemy z przymrużeniem oka, to właśnie one mogą powiedzieć nam coś więcej na temat nadchodzących wydarzeń. Dla których znaków zodiaku rok 2022 będzie wyjątkowo udany?

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Horoskop na rok 2022 - Ryby

Osoby spod znaku Ryb mogą odetchnąć z ulgą. Nadchodzący rok okaże się bowiem dla nich wyjątkowo łaskawy. Nareszcie uda im się rozwiązać dotychczasowe problemy, które trapiły je w mijającym właśnie roku, a wraz z początkiem nowego poczują przypływ pozytywnej energii, która będzie im sprzyjać niemalże przez cały rok. Wszystko za sprawą Jowisza, który znajdzie się w znaku Ryb aż dwukrotnie, przynosząc zodiakalnym Rybom wiele siły i energii do działania.

Zobacz wideo

Horoskop na rok 2022 - Rak

Rak po męczącym roku 2021, który obfitował w wiele problemów, również poczuje przypływ pozytywnej energii, która pozwoli mu uporać się z dotychczasowymi przeciwnościami losu. Osoby spod znaku Raka, nowy rok powinny przeznaczyć na rozwój osobisty i przełamywanie własnych lęków. I chociaż czeka ich ciężka praca, jej rezultat będzie wart wszelkiego wysiłku. Rak bowiem nareszcie zostanie doceniony, co pomoże mu także uwierzyć w siebie i własne możliwości.

Horoskop na rok 2022 - Panna

Gwiazdy sprzyjają także zodiakalnym Pannom, które nareszcie uwolnią się od problemów, które trzymały je miejscu, blokując im możliwości rozwoju. Nowy rok dla Panien oznacza oczyszczanie się ze złych emocji, odpuszczanie toksycznych relacji i skupianie się na własnym, wewnętrznym spokoju. To czas, w którym Panny nareszcie znajdą czas dla siebie i zamiast poświęcać się dla innych, skupią się na zaspokajaniu własnych potrzeb.

Więcej o: