Horoskop dzienny - 2 stycznia (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 2 stycznia. Szczęście bywa bardzo ulotne. Zamierzasz je złapać? Sprawdź, czy uda Ci się w nadchodzącą niedzielę i przekonaj się, co przyniesie Ci los.

Horoskop dzienny – Baran

Coś wydarzy się nagle, zmuszając Cię do natychmiastowego podjęcia niewygodnej decyzji. Pewna niekorzystna wiadomość zadziała też niepokojąco na Twoje samopoczucie. Musisz jednak pogodzić się z tym, co dla Ciebie niewygodne lub przygnębiające – nie masz innego wyjścia.

Zobacz wideo Uchodzisz za osobę kulturalną czy raczej roszczeniową? Prawda może cię zaskoczyć!

Horoskop dzienny – Byk

Dziś postanowisz nadrobić trochę zaległości. Możliwe, że przyjrzysz się sprawom, których nie pozałatwiałaś/pozałatwiałeś w pracy. Postanowisz też skupić się na domownikach. Może kogoś do tej pory nie wysłuchałaś/wysłuchałeś, a może przegapiłaś/przegapiłeś jakąś bardzo ważną wiadomość? Wieczorem z radością poświęcisz się swojej pasji.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Będziesz miała/miał dzisiaj problem, by wysiedzieć w domu. Postanowisz zrobić coś poza nim – spotkać się z przyjaciółmi, wyjść na krótki spacer. W ten sposób zakosztujesz odrobiny wolności i szczęścia.

Kryształ górski - poznaj najważniejsze właściwości.Kryształ górski - najcenniejszy z kryształów? Poznaj właściwości i zastosowanie

Horoskop dzienny – Rak

Dziś dopisze Ci humor. Będziesz patrzeć na wszystko z optymizmem, a w każdej nowej rzeczy dostrzeżesz coś dobrego. Bardzo możliwe, że dostaniesz od kogoś zaproszenie na urodziny bądź inną istotną uroczystość. Od razu zapisz sobie datę, bo później możesz o tym zapomnieć.

Horoskop dzienny – Lew

Cały dzień będziesz chodzić z głową w chmurach. Nie zdołasz skupić się na rzeczywistości, a pozostaniesz w sferze marzeń i urojeń. Poświęcisz się swoim planom, również tym odleglejszym, mającym na celu diametralnie zmienić Twoje życie. Przypomnij sobie jednak w porę o tym, co dzieje się tu i teraz, bo możesz przegapić coś istotnego.

Horoskop dzienny – Panna

W Twoim życiu powstanie pewne zamieszanie. Przez kilka chwil nie będziesz w stanie się odnaleźć, ostatecznie jednak okaże się, że wszystko dobrze się skończy. Twoi przyjaciele staną na wysokości zadania i pomogą Ci wtedy, kiedy będziesz tego najbardziej potrzebować.

Horoskop dzienny – Waga

W końcu rozwiążesz jeden z problemów, z którymi się borykasz. To spowoduje taką ulgę, że postanowisz zrobić coś dla siebie. Możliwe, że w Twoje działania zaangażują się też inni członkowie rodziny. Dzięki temu na pewno się do siebie zbliżycie.

Horoskop dzienny – Skorpion

W Twojej głowie narodzi się dzisiaj wiele ciekawych pomysłów. Kiedy opowiesz o nich swoim znajomym, będą zachwyceni i uznają sporo z nich za coś nowatorskiego. Powinnaś/powinieneś poświęcić nieco czasu na ich realizację, by nie dawać pola do popisu komuś innemu, z kim od jakiegoś czasu rywalizujesz.

Horoskop dzienny – Strzelec

Choć nie będziesz miała/miał planów na ten dzień, rano zjawi się u Ciebie pewna osoba z nietypową propozycją. To z nią spędzisz całą niedzielę i będziesz się świetnie bawić. Co najlepsze, skupisz się na rzeczach, które dotychczas nie miały dla Ciebie większego znaczenia.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Możesz być nieco niespokojna/niespokojny, ponieważ towarzyszyć Ci będzie atmosfera oczekiwania. Spodziewasz się pozytywnych wieści i każde odstępstwo od Twojego wyobrażenia może sprawić Ci przykrość. Jeśli kilka spraw potoczy się w odpowiedni sposób, osiągniesz upragniony cel. W innym wypadku będziesz musiała/musiał pogodzić się z porażką.

Horoskop dzienny – Wodnik

Pamiętaj – krzykiem nic nie zdziałasz. Nawet jeśli ktoś z rodziny zirytuje Cię tak bardzo, że nie będziesz potrafiła/potrafił trzeźwo myśleć, lepiej wyjdź z domu, przewietrz umysł i ochłoń. Po pewnym czasie w samotności możesz dojść do wniosków, które pomogą Ci się zmierzyć z problemem.

Magiczna kula - co to jest?Magiczna kula - jak z niej wróżyć? W czym może nam pomóc?

Horoskop dzienny – Ryby

To będzie bardzo rodzinna niedziela. Święta sprawiły, że umocniliście relacje między sobą, jednak teraz powoli każdy wraca do swojej rzeczywistości. Postaraj się jednak, by ta wyjątkowa atmosfera jeszcze przez chwilę zagościła w Twoim domu – reszta rodziny na pewno pomoże Ci w Twoich staraniach.

Więcej o: