Horoskop dzienny - 6 stycznia (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 6 stycznia. Szukasz szczęścia? Chcesz wiedzieć, czy w końcu się do Ciebie uśmiechnie? Sprawdź koniecznie, czy możesz na nie liczyć w nadchodzący czwartek!

Horoskop dzienny – Baran

Masa nieprzewidzianych zdarzeń może Cię nieźle skołować. To, w jaki sposób wszystko się potoczy, może Cię wprawić w osłupienie. Ktoś z domowników może próbować  Ci robić na złość. Nie denerwuj się jednak, bo to tak naprawdę jedynie próba zwrócenia na siebie uwagi. Postaraj się zrozumieć, w czym jest problem i zdobądź się na szczerą rozmowę, która może Was pogodzić.

Zobacz wideo Pierwszy turysta w kosmosie - miliarder, Richard Branson

Horoskop dzienny – Byk

Coś wydarzy się tak nagle, że zostaniesz zmuszona/zmuszony do podjęcia natychmiastowej decyzji. Zupełnie na to nieprzygotowana/nieprzygotowany, odczujesz wielki stres. Nie bój się jednak, bo nie popełnisz błędu – u Twojego boku są przyjaciele, którzy pomogą Ci dokonać trafnego wyboru.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Z rana jak grom z jasnego nieba spadnie na Ciebie przykra wiadomość. Niestety, wstrząśnie ona Tobą tak bardzo, że do końca dnia pozostaniesz rozbita/rozbity i niechętna/niechętny do jakichkolwiek działań. Wieczorem powoli zacznie do Ciebie docierać, że i tak niczego nie zmienisz, więc spróbujesz się pogodzić z nową sytuacją. Może Ci w tym pomóc kubek ulubionego, gorącego napoju.

Horoskop dzienny – Rak

Ktoś z grona Twoich bliskich znajomych złoży Ci niezapowiedzianą wizytę. Chociaż miałaś/miałeś zupełnie inne plany, znajdź dla tej osoby trochę czasu, bo naprawdę potrzebuje Twojego wsparcia. Coś wydarzyło się w jej życiu i teraz chciałaby się komuś wygadać. Okaż wsparcie i zrozumienie – ta osoba będzie Ci naprawdę wdzięczna.

Horoskop dzienny – Lew

Od samego rana będą Cię nękały wyrzuty sumienia. Być może powróci do Ciebie wspomnienie czegoś, co zrobiłaś/zrobiłeś dawno temu i zepchnęłaś/zepchnąłeś głęboko do podświadomości. Złość nic Ci nie da, a zamartwianie się tylko popsuje Ci humor. Pamiętaj – w ten sposób niczego nie osiągniesz i zaszkodzisz tylko i wyłącznie samej/samemu sobie.

Horoskop dzienny – Panna

Postanowisz dziś zająć się domem. Nie podejmuj się jednak zbyt wielu obowiązków naraz, bo możesz im nie podołać. Nie wahaj się ani chwili i angażuj innych domowników – nie chodzi przecież o to, żebyś zawsze robiła/robił wszystko sama/sam. Odpowiedni podział zajęć sprawi, że wszystko zostanie wykonane szybciej, sprawniej i w przyjemniejszej atmosferze.

Horoskop dzienny – Waga

Dziś znajdziesz się w wyjątkowo trudnym położeniu, którego w ogóle nie przewidywałaś/przewidywałeś. Zewsząd będziesz słyszała/słyszał pretensje, choć tak naprawdę nie czujesz się niczemu winna/winny. Zamiast się buntować i reagować agresją, postaraj się wszystko na spokojnie wytłumaczyć. Nieporozumienia się zdarzają – musisz brać to pod uwagę.

Horoskop dzienny – Skorpion

Masz już dość kurczowego trzymania się rzeczywistości i swojej szarej codzienności. Pozwól sobie na odrobinę zapomnienia, rzuć się w wir marzeń i popuść wodze fantazji. Pobądź chwilę sama/sam i po prostu się zresetuj. Każdemu należy się przecież moment odpoczynku.

Horoskop dzienny – Strzelec

Dziś nie wszystko będzie Ci się podobało. Dostrzeżesz zresztą, że ktoś wykonuje swoje obowiązki w zupełnie inny sposób, niż byś sobie tego życzyła/życzył. Pamiętaj jednak, że nie Twoje zdanie jest tu najważniejsze, więc zaciśnij zęby i zachowaj komentarze dla siebie. Jeśli wypowiesz je na głos, popsujesz tylko atmosferę, a i tak niczego nie zmienisz.

Horoskop dzienny – Koziorożec

W ten czwartek powinnaś/powinieneś uważnie słuchać swojej intuicji. To ona podpowie Ci, jak wybrnąć z kłopotliwej sytuacji i pomóc komuś, kto się do Ciebie zwróci. Nie wahaj się i idź śmiało naprzód – pora wreszcie zostawić niezdecydowanie za sobą i zacząć działać.

Horoskop dzienny – Wodnik

Dziś zapragniesz rozwijać swoje umiejętności. W tym celu porzucisz wszystko inne i skupisz się na pasji, nad którą chciałabyś/chciałbyś pracować. Na staraniach i ekscytujących próbach upłynie Ci cały dzień. Wieczorem jednak zrobi Ci się przykro, że już jutro będziesz musiała/musiał powrócić do codziennych obowiązków, zostawiając ulubione zajęcie na ''kiedyś''.

Horoskop dzienny – Ryby

Zamiast odpoczywać i korzystać z uroków dnia wolnego, Ty postanowisz trochę popracować. Może zdecydujesz się na nadrobienie zaległości z pracy, może po prostu poświęcisz się domowym porządkom. Tak czy inaczej, Twoje poświęcenie zostanie docenione, a Tobie zrobi się miło, gdy usłyszysz przychylne komentarze na swój temat.

Więcej o: