Miłosny horoskop na 2022. Te znaki zodiaku w nadchodzącym roku mają szansę na udany związek

Kończący się rok to dla wielu osób czas podsumowań, ale też rozmyślań nad tym co przyniesie kolejny. Nasz horoskop na 2022 może to nieco ułatwić, szczególnie dla tych, którzy są ciekawi, jakie miłosne niespodzianki szykuje dla nich najbliższy czas. Te znaki zodiaku mogą być spokojne, gdyż 2022 skrywa dla nich szansę na prawdziwe uczucie.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Horoskop roczny miłosny - wodnik

Tym znakom zodiaku los będzie sprzyjał w kwestiach miłosnych. W 2022 roku będą one miały bowiem szansę na znalezienie prawdziwej miłości. Pojawi się wiele sytuacji, które na pierwszy rzut oka będą mogły wydawać się nieznaczące i błahe. Warto mieć wykazać się odrobiną cierpliwości i mieć nie tylko oczy szeroko otwarte, ale również serce. 

Miłosny horoskop 2022 dla Byków: uczucie przyjdzie w najmniej spodziewanym momencie

W przeszłości Byki sparzyły się w relacjach miłosnych niejednokrotnie, stąd też niełatwo przychodzi im nawiązywanie nowych znajomości i obdarzenie kogoś zaufaniem. Nie szukają zatem romantycznych uniesień, aby nie sparzyć się ponownie. Jednak w 2022 roku miłość sama odnajdzie osoby spod znaku Byka i to w najmniej spodziewanym momencie. Nowy partner zakocha się w Byku od pierwszego wejrzenia. Uczucie to będzie na tyle silne, że nie ustanie on w walce o serce Byka, choć z początku będzie ono dość zamknięte. 

Koziorożce mogą spodziewać się, że horoskop 2022 będzie dla nich pomyślny

Nowy rok przyniesie wiele nowych znajomości. Część z nich będzie wyłącznie miłą, lecz epizodyczną przygodą. Jednak przy jednej z nich serce zabije wyjątkowo mocniej. Tylko od osób spod znaku Koziorożca zależy, jak potoczy się dalej los tej znajomości. Otwierając się na drugą osobę, mają bowiem szansę na stworzenie solidnego związku na lata. 

Horoskop miłosny 2022: Panna nabierze pewności siebie, dzięki czemu ma szansę na prawdziwą miłość

Odwaga, styl, atrakcyjność i pewność siebie, to określenia doskonale opisujące Panny, choć dopiero od nowego roku same przestaną w to wątpić i zaczną to okazywać. Taka zmiana będzie okazją do podjęcia wielu przygód, na które dotychczas osoby spod tego znaku, by się nie odważyły. Spontaniczne wyjazdy, podróże czy liczne spotkania ze znajomymi, otworzą Panny nie tylko na świat, ale i miłość. A ta w nowym roku czeka już za rogiem. Podstawą znajomości stanie się przyjaźń, która z czasem ma szansę przerodzić się w poważne uczucie. 

Tym razem to Strzelca strzeli strzała Amora. Horoskop na 2022 zapowiada miłosną rewolucję

Kilka lat temu Strzelce przeżyły chwilową przygodę miłosną, która nie zakończyła się jednak poważniejszym związkiem. W przyszłym roku kontakt wasz się odnowi, dzięki przypadkowemu spotkaniu. Przeszłość nie będzie już tak istotna, ponieważ narodzi się między wami ponownie uczucie. Tym razem natomiast jego szansa na przetrwanie będzie znacznie większa, jeśli oboje będziecie pielęgnować to uczucie.

Więcej o: