Polski milioner z Instagrama. Ma wille niczym z serialu "Dynastia". Czym zajmuje się 50-latek?

Jest jednym z najpopularniejszych przedsiębiorców na Instagramie. Zarabia miliony w różnych branżach, choć na próżno szukać go na liście najbogatszych Polaków. Czym zajmuje się Piotr Śledź?

Więcej podobnych artykułów znajdziecie na Gazeta.pl

Pożyczki, domy wakacyjne, e-handel, mieszkania, biura, billboardy, a to nie wszystkie branże, w których działa milioner Piotr Śledź. Z powodzeniem mógłby również zostać influencerem, bo na Instagramie obserwuje go ponad 60 tys. fanów, a liczba ta stale rośnie. Wspomnieliśmy, że na próżno szukać go na listach najbogatszych Polaków. Dlaczego? Przez dość skomplikowaną strukturę właścicielską poszczególnych biznesów. Żeby jednak za bardzo nie rozwodzić się na ten temat, sprawdźmy, jak wygląda jego życie w sieci i czego możemy się o nim dowiedzieć z Instagrama. 

"Największy ogród francuski w Polsce"

Tak zatytułował jeden ze swoich postów na Instagramie Piotr Śledź. Na zamieszczonym filmiku widzimy ogromną willę, położoną w okolicy akwenu wodnego w miejscowości Śrem mieszczącej się w Wielkopolsce. Posiadłość robi niezwykłe wrażenie i przypomina willę z serialu "Dynastia" należącą do rodziny Carringtonów. Ogromna brama, ogrodzenie i dużo zieleni aż zapiera dech w piersiach. 

 

Miłośnicy motoryzacji jednak zwrócą uwagę na coś zupełnie innego. Garaż, choć moglibyśmy powiedzieć, że jest to "stajnia" dla samochodów Piotra Śledzia to gratka dla fanów luksusowych pojazdów. Czym jeździ Piotr Śledź? Rolls-Royce'em, Bentleyem, czy Lamborghini. Wartość takich aut to kilka milionów złotych! 

 

Rodzina jest dla niego ważna 

Na jednym ze zdjęć widzimy dzieci Piotra Śledzia. Przedsiębiorca ma trzech synów i córkę. Z Instagrama dowiadujemy się, że najstarszy kryjący się za nickiem "Pan z brodą" ma 26 lat i tak jak ojciec zajmuje się biznesem. Na swoim koncie ma sześć firm. Czym konkretnie się zajmuje? Ciężko stwierdzić, bo jego profil jest prywatny. 

 

Pewnie wiele osób zastanawia się, czy Piotr Śledź ma żonę lub partnerkę? Na jednym ze zdjęć widzimy go z córką i blondynką o kręconych włosach, ale nie wiemy, kim tak naprawdę jest kobieta. W tej kwestii biznesmen jest niezwykle tajemniczy. 

Dalekie podróże i prywatne samoloty

Piotr Śledź na Instagramie chętnie chwali się nie tylko swoimi diabelsko drogimi samochodami, ale również podróżami w najpiękniejsze miejsca świata. Oczywiście lata tam albo prywatnymi samolotami, albo w business klasie. Oczywiście wszystko uwiecznione jest na zdjęciach w social mediach. Ulubione kierunki to Zanzibar czy Dubaj, czyli uwielbiane miejsca nie tylko polskich gwiazd, ale również zagranicznych. Przypomnijmy, że swego czasu w Dubaju można było spotkać najlepszych piłkarzy świata. 

 

Myślicie, że stanie się wkrótce celebrytą czy zostanie tajemniczym milionerem?

Więcej o: