Te dekoracje na sylwestra 2021/2022 to hit! Biedronka sprzedaje je za nie całe 12 zł. Podobne są w Pepco

Już za kilka dni będziemy jak zawsze hucznie obchodzić Nowy Rok. Jeśli planujesz go spędzić w domu, dekoracje na sylwestra 2022 kupisz w Biedronce i Pepco w niskich cenach. Znalazły się tam te typowo karnawałowe jak i dodatki na stół.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Jeśli postanowiłeś spędzić sylwestra w domu w najbliższym gronie, nie możesz zapomnieć o odpowiednich dodatkach. Warto wyposażyć się w te typowo sylwestrowe jak i odpowiednie dodatki na stół. Sklepy Biedronka i Pepco posiadają w swojej ofercie ciekawe propozycje w niskich cenach.

Zobacz wideo Mandat za spacer w sylwestra? Niejasne wypowiedzi przedstawicieli rządu

Wyprzedaż Biedronka. Karnawałowe dodatki na sylwestra za nie całe 12 zł

W gazetce Biedronki od 27 grudnia dostępna jest oferta idealna na sylwestra. Wśród dedykowanych na tę imprezę dodatków znajdziemy m.in.: świecący kapelusz, maskę ażurową, zestawy karnawałowe. Rzeczy te możemy mieć za 11,99 zł. Dodatkowe balony możemy kupić w tym sklepie już za 4,99 zł. Do wyboru mamy balony foliowe o średnicy 40 cm, zastaw 15 okrągłych balonów i 25 balonów w różnych kształtach i kolorach. Drobne akcesoria karnawałowe, do których zaliczono m.in. czepki holograficzne, trąbki, konfetti czy peruki kosztują jedyne 3,99 zł.

Sylwestrowe dodatkiSylwestrowe dodatki Biedronka

Pepco: dekoracje na sylwestra 2022. Te propozycje idealnie sprawdzą się na sylwestra

Sylwester wiąże się nie tylko z fajerwerkami i tańcami, ale również z jedzeniem. Przygotowują się na tę imprezę, nie możemy zapomnieć o odpowiednich elementach zastawy, które pozwolą gościom nacieszyć nie tylko kubki smakowe, ale również oko. Sklep Pepco oferuje nam komplet dwóch desek wykonanych z kamienia łupanego, na którym nasze przystawki będą wyglądać znakomicie. Posiadają one wymiary 20 × 30 i są w kolorze czarnym. Ich cena to 20,00 zł.

komplet 2 desekkomplet 2 desek Pepco

Pepco: sylwestrowe dodatki na stół. Na twoim stole nie może zabraknąć odpowiednich kieliszków

Na sylwestrze często chcemy wypić trochę wytrawnego alkoholu w tym wina. Nic dziwnego jest to bardzo wyjątkowy dzień, który chcemy uczcić. W sklepie Pepco oprócz wyżej wspomnianych desek znaleźliśmy również wyjątkowe kieliszki do wina wykonane ze szkła. W komplecie znajduje się 4 sztuki. Posiadają stylowe zdobienia i są bardzo eleganckie. Ich pojemność to 300 ml a cena to 30,00 zł.

kieliszki do winakieliszki do wina Pepco

Więcej o: