Jada Pinkett Smith ogoliła głowę. Powodem jest wstydliwa choroba

Jada Pinkett Smith kilka lat temu znacząco zmieniła swój wizerunek. Gwiazda skróciła swoje długie kosmyki. Wtedy większość myślała, że aktorka po prostu eksperymentuje z fryzurą, jednak okazało się, że powodem jest choroba.

Więcej artykułów o gwiazdach znajdziecie na Gazeta.pl

W 2018 roku Jada Pinkett Smith podczas swojego programu "Red Table Talk" otwarcie przyznała, że zmaga się z łysieniem plackowatym. Wspomniała wtedy, że zauważyła, że bardzo wypadają jej włosy

To było przerażające, kiedy to się zaczęło. Któregoś dnia byłam pod prysznicem, a chwilę potem trzymałam w dłoniach pełno włosów. To był jeden z tych momentów w moim życiu, kiedy dosłownie trzęsłam się ze strachu.

- mówiła. 

Zobacz wideo

Jada Pinkett Smith w wakacje ogoliła się na łyso 

Za namową córki Willow Smith Jada ogoliła się na łyso. Od tego momentu widzimy aktorkę z kilkumilimetrowymi włosami, ale to nie koniec jej problemów. Jakiś czas temu na Instagramie opublikowała poruszające nagranie, w którym wyjawiła, jak objawia się choroba. Na filmiku pokazała łysą linię na czubku swojej głowy, która jak sama przyznała, pojawiła się któregoś dnia zupełnie znienacka.

W tym momencie mogę się jedynie śmiać. Wszyscy wiecie, że zmagam się z łysieniem. Spójrzcie na tę linię tutaj. Pojawiła się tak po prostu. I to będzie dla mnie trochę trudniejsze do ukrycia, więc pomyślałem, że po prostu się tym podzielę, żebyście nie zadawali żadnych pytań.

- wyznała żona Willa Smitha.

Aktorka stwierdziła, że zmierza w tym miejscu przykleić sobie kryształki. W ten sposób ze swego rodzaju defektu chce zrobić coś przypominającego koronę. 

Anna Dereszowska, Daria ŁadochaCzego Polkom życzą gwiazdy? "Nie ma dzisiaj rzeczy, których nie wypada robić kobiecie"

Nie tylko Jada Pinkett Smith zmaga się z tą chorobą 

Kilka lat temu portal "Mujerhoy" donosił, że jedna z najpopularniejszych piosenkarek na świecie wkrótce może stracić włosy. Shakira, bo to o nią chodzi, zauważyła, że wypadają jej włosy pod wpływem ogromnego stresu. Hiszpański portal informował, że piosenkarka ma się poddać serii zabiegów w klinice w Barcelonie, które mają zastopować ten proces. Patrząc na obecne zdjęcia Shakiry można stwierdzić, że wszystko się udało, bo gwiazda wciąż ma bujne loki. Choć medycyna estetyczna przez lata weszła na zupełnie nowy poziom i wiele defektów, czy chorób możemy dzięki niej wyleczyć, to warto dodać, że łysienie plackowate to choroba autoimmunologiczna i może wrócić w najmniej oczekiwanym przez nas momencie. 

Jennifer Lopez pokazała, jak wygląda bez makijażu. Zdradziła też sekret młodego wygląduJ.Lo pokazała, jak wygląda bez makijażu. Zdradziła też sekret młodego wyglądu

Więcej o: