Rossmann sprzedaje hitowy produkt do brwi za 15 zł! Efekt jak od kosmetyczki. Podobny jest w Hebe

Jeśli marzy ci się makijaż permanentny brwi, to nie musisz udawać się na zabieg. Podobny efekt uzyskasz w domu, a cena nie przekroczy 15 złotych! Uczyni to produkt, który znajdziesz w drogerii Rossmann. Bardzo podobny jest też w Hebe, a jego cena wynosi jeszcze mniej.

Idealne brwi - to pojęcie zdaje się, że nie istnieje. W latach 90 i 2000 królowały bardzo cienkie, niemal wydepilowane brwi, które unosiły się wysoko nad powieką. Potem powróciła moda na bardziej naturalny wygląd, aby w okolicach 2010 roku "rysowane" kształty znów były na czasie. W końcu pojawił się trend na brwi "instagramowe". Były mocno zarysowane, ciemne i cieniowane. Kształt był szeroki i zwolenniczki naturalnego wyglądu mogły być tutaj nieco zawiedzione. Obecnie znów wraca trend na naturalny look. Brwi permanentne są wykonywane w taki sposób, aby wydobyć piękno z pojedynczych włosków. Zazwyczaj są jasne i mają regularny kształt. Jeśli decydujesz się zaznaczyć brwi sama - pożądane jest użycie specjalnego mydełka, lub żelu. Przyciemnianie brwi śmiało możesz wykonać w domu, a produkt którego użyjesz wcale nie jest drogi! Poznaj te dwa ze znanych drogerii, które czynią cuda.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Układanie i utrwalanie brwi za pomocą mydełka. Jak to zrobić? [#HomeBeauty]

Ta henna do brwi czyni cuda! Hit do stylizacji brwi z Rossmann za mniej niż 15 złotych

W sklepach Rossmann możesz znaleźć różne produkty do stylizacji brwi, jednak henna to zawsze sprawdzony sposób, aby osiągnąć efekt na dłużej. Klasyczna henna może być używana do rysunków na skórze, lub właśnie do przyciemnienia włosków nad powiekami. W drogerii możesz zwrócić uwagę na produkt marki Delia. Ma dobre recenzje użytkowniczek. Ceny mogą się różnić, jednak zazwyczaj jest to około 14,50 złotych brutto. Jest dostępna w różnych odcieniach, a producent zapewnia łatwość aplikacji.

Paulina Sykut-Jeżyna na starych zdjęciachPaulina Sykut-Jeżyna ma nowy kolor włosów! "Jest ogień!"

henna do brwi Deliahenna do brwi Delia Rossmann

Sukienka z frędzlamiTa sukienka z frędzlami Zara to hit na sylwestra!

Henna do brwi da efekt makijażu permanentnego. Jest także w Hebe

Nie tylko sklep Rossmann oferuje hennę do brwi. Ten pożądany przez kobiety i nie tylko produkt jest także dostępny w Hebe. Dobre recenzje zbiera henna marki Venita. Klientki piszą w komentarzach, że produkt nie zasycha zbyt szybko, ani zbyt wolno. Obecnie średnia ocen to 5.0. Co ciekawe, cena jest bardzo niska, a jedno opakowanie starczy na kilkukrotny zabieg malowania brwi. Kosztuje 5,99 złotych za sztukę.

henna do brwi Hebehenna do brwi Hebe Hebe

Więcej o: