Dominika Gwit zaskoczyła świąteczną metamorfozą. "Mega widać różnicę"

Dominika Gwit pochwaliła się ostatnio w sieci nowym zdjęciem. Fanki od razu zwróciły uwagę na jej odmieniony wygląd. Ich zdaniem aktorka sporo schudła. - Brawo! Wiem, jak to ciężko - pisały w komentarzach, doceniając jej poświęcenie.

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

"No i jak tam po świętach? Głowy bolą? Brzuchy całe czy pękły? Ja się teraz za głowę łapię i się zastanawiam, co by tu ubrać na Sylwestra! Całuję was! Mam nadzieję, że idziecie do pracy dopiero po Nowym Roku i dziś jeszcze odpoczywacie" - napisała aktorka pod opublikowanym przez siebie zdjęciem, do którego zapozowała w modnym, cekinowym komplecie.

Zawsze wychodzisz źle na rodzinnych zdjęciach? Jest na to sposób:

Zobacz wideo

Metamorfoza Dominiki Gwit

To jednak nie jej modna kreacja, a odmieniona sylwetka przykuła uwagę fanek. Ich zdaniem aktorka wyraźnie schudła.

Sporo pani schudła, mega widać różnicę
Schudła pani, brawo! Wiem, jak to ciężko
Jest Pani bardzo pozytywna, piękną wewnętrznie i zewnętrznie osobą
Pani Dominiko, czego by pani nie założyła, we wszystkim wygląda pani super. Nie szata zdobi człowieka, tylko jego wnętrze. Emanuje pani taką pozytywną energią. Super babeczka

- czytamy w komentarzach.

Dominika Gwit od lat otwarcie mówi o swojej walce z otyłością, chcąc w ten sposób wesprzeć inne osoby borykające się z podobnym problemem. - Komuś się może wydawać, że dodatkowe kilogramy są efektem obżarstwa. 90 procent z nas, kobiet plus size, doskonale wie, że to nieprawda. Choroby metaboliczne to zmora dzisiejszych czasów. To trudny temat, z którym zmaga się wielu ludzi. I kobiet i mężczyzn. Chudniesz, tyjesz, chudniesz, tyjesz. (...) Większość z nas podjęła walkę nie raz, nie dwa. Ale każda z nas jest piękna niezależnie od aktualnego rozmiaru. Bo gruba nie znaczy gorsza - podkreślała kiedyś aktorka, opisując swoją walkę z nadprogramowymi kilogramami.

 
Więcej o: