Pies odgryzł jej wargę. Modelka pokazuje, jak teraz wygląda jej twarz. "Uczę się kochać siebie"

Brooklinn Khoury w listopadzie zeszłego roku padła ofiarą agresywnego psa, który odgryzł jej całą górną wargę i kawałek nosa. Kobieta, która przeszła właśnie pierwszą z pięciu operacji rekonstrukcyjnych, postanowiła podzielić się swoją historią w sieci. "To było przerażające, ale pomyślałam: czas teraz pokochać tę nową wersję siebie" - wyznała po operacji.

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Brooklinn Khoury, modelka i skateboarderka z Los Angeles, na początku listopada 2020 została zaatakowana przez psa swojej kuzynki, do której udała się w odwiedziny. Ośmioletni pitbull imieniem Diesel, którego wcześniej widziała już wielokrotnie, doskoczył do niej i zawisł na jej górnej wardze, gdy ta schyliła się, by go pogłaskać.

Zawsze wychodzisz źle na rodzinnych zdjęciach? Jest na to sposób:

Zobacz wideo

- Dosłownie wyskoczył z pozycji siedzącej do mojej twarzy. Stałam, a on siedział, a później dosłownie wisiał na mojej wardze. Mój pierwszy instynkt brzmiał: "O mój Boże, padnij na ziemię z nim, trzymaj jego głowę, idź gdziekolwiek pójdzie". Za każdym razem, gdy ciągnął, poruszałam się razem z nim. W końcu poczułam ulgę. A potem coś poleciało i uderzyło w ścianę - opowiadała tragiczne zdarzenia w rozmowie z magazynem "People".

Jak się później okazało, w wyniku ataku straciła całą górną wargę, a także kawałek nosa. Mimo szybkiej interwencji chirurgów nie byli oni w stanie przyszyć z powrotem jej wargi.

- Pierwszy raz, kiedy zobaczyłam moją twarz po operacji, to było przerażające, ale pomyślałam: ok, czas teraz pokochać tę nową wersję siebie. Chcę, żeby ludzie wiedzieli, że nie są sami, jeśli przechodzą przez coś takiego. Uczę się kochać siebie. Chcę zainspirować jak najwięcej ludzi - wyznała Khoury, która niedawno przeszła pierwszą z pięciu operacji rekonstrukcyjnych, które mają odbudować jej górną wargę.

W niełatwej drodze wspiera ją jej partnerka Chloe Lukasiak, która pomaga Khoury zaakceptować nową wersję siebie.

 
Więcej o: