Horoskop dzienny - 7 stycznia (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 7 stycznia. Przyszłość trudno przewidzieć, zwłaszcza ze szczegółami. Zobacz, co stanie się w ten piątek i przygotuj się na to, co na Ciebie czeka.

Horoskop dzienny – Baran

Uznasz, że masz już dość bycia spokojną/spokojnym i potulną/potulnym. W końcu postanowisz postawić na swoim i za nic nie przepraszać – zwłaszcza za to, co robisz dobrze, a co inni powinni już dawno zaakceptować. Nie daj sobie więcej wmówić, że nic nie potrafisz i powinnaś/powinieneś słuchać innych. Korzystaj z intuicji i ciesz się życiem.

Zobacz wideo Uchodzisz za osobę kulturalną czy raczej roszczeniową? Prawda może cię zaskoczyć!

Horoskop dzienny – Byk

Dziś zaskoczysz kogoś, kto myślał, że łatwo Cię zmanipulować, bo nie ulegniesz jego działaniom. Co więcej, jego machinacje mogą Cię wyprowadzić z równowagi. Przez to wszystko możesz nie zapanować nad gniewem i powiedzieć komuś parę niemiłych rzeczy, których będziesz później żałować.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

W ten piątek w pracy towarzyszyć Ci będzie spokój. Od rana poświęcisz czas swoim zadaniom, które miałaś/miałeś na dzisiaj zaplanowane. W Twoje życie właściwie wkradnie się nuda. Pod wieczór postanowisz ją przełamać, spotykając się ze znajomymi i dobrze się bawiąc.

Łapacz snów - do czego może się nam przydać? Łapacz snów - amulet Indian, który stał się popularnym tatuażem. Poznaj jego znaczenie i moce

Horoskop dzienny – Rak

Rozbroisz dzisiaj wszystkich swoim doskonałym humorem. Żadna sytuacja nie będzie Ci straszna i nie popsuje Twojego nastroju. Uda Ci się zrobić wiele rzeczy, które do tej pory odkładałaś/odkładałeś. Możliwe też, że zgodzisz się na pewne ustępstwa względem kogoś ze swoich bliskich, choć wcześniej nie chciałaś/chciałeś o tym słyszeć.

Horoskop dzienny – Lew

To będzie pracowity dzień. Dojdą Ci zupełnie nowe obowiązki, których się nie spodziewałaś/spodziewałeś. Już po godzinie pracy będziesz mieć kompletnie dość. Mimo wszystko wieczorem, gdy położysz się zmęczona/zmęczony w łóżku, odczujesz zadowolenie, bo większość spraw uda Ci się doprowadzić do końca.

Horoskop dzienny – Panna

Twój przełożony może Ci dzisiaj zaproponować zmianę wykonywanych obowiązków. Chociaż z początku może się ona wydawać raczej niekorzystna, dwa razy się zastanów, nim z niej zrezygnujesz. Możliwe, że już wkrótce okaże się, że tylko w taki sposób zdołasz realizować swoje cele, nie narażając się na nieprzyjemności ze strony szefa.

Horoskop dzienny – Waga

Twoim celem na dziś powinno być unikanie konfliktów. Każda kłótnia, w jaką się wdasz, zakończy się dla Ciebie niepowodzeniem. W dodatku, jeśli posprzeczasz się z kimś, na kim Ci zależy, możesz go bezpowrotnie stracić. Wystarczy kilka słów wypowiedzianych w gniewie i wszystko, co do tej pory tak skrzętnie budowałaś/budowałeś, przestanie istnieć.

Horoskop dzienny – Skorpion

Piątek sprawi, że nie będziesz szczególnie rozmowna/rozmowny. Mimo to, wiele osób postanowi wciągnąć Cię w wir dyskusji. Lepiej odmów, zamiast się męczyć i denerwować innych swoim nastawieniem. Możesz też przypadkiem powiedzieć coś, czego będziesz potem mocno żałować.

Horoskop dzienny – Strzelec

Twoje działania nigdy nie były tak pewne, jak dzisiaj. Dzięki niebywałemu zdecydowaniu, odniesiesz sukces, który zadziwi wszystkich wokół. Jego echo dotrze również do Twojego szefa. Możesz być pewna/pewny, że zostaniesz za to wszystko odpowiednio wynagrodzona/wynagrodzony.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Dzisiejszy wieczór koniecznie zarezerwuj dla swojej drugiej połówki. W końcu już od jakiegoś czasu tylko się mijacie, a ona chodzi jakaś smutna. Wyjaśnijcie sobie wszystko, a potem spędźcie miło kilka godzin. Jeśli natomiast będziecie mieć ochotę, po prostu porozmawiajcie.

Horoskop dzienny – Wodnik

Uznasz, że angażowanie się w sprawy, które nie przyniosą Ci żadnego zysku, nie ma sensu. Postaraj się wybierać wyłącznie działania, mające doprowadzić Cię do celu. Nie martw się, że coś Ci nie wyjdzie – po prostu rób, co do Ciebie należy.

Talizman na szczęście - który wybrać? Talizman na szczęście - który wybrać? Wyjaśniamy znaczenie popularnych symboli

Horoskop dzienny – Ryby

Zamiast zająć się pracą, będziesz się zastanawiać nad tym, co warto porobić w weekend. Przez to możesz w łatwy sposób narobić sobie problemów. Postaraj się choć odrobinę skupić na powierzonych Ci zadaniach – w przeciwnym razie sporo stracisz.

Więcej o: