Edyta Pazura pokazała kulisy sylwestrowej nocy. "Podobno, żeby mieć zasięgi trzeba szokować"

Wiele gwiazd w sieci publikowało relacje z sylwestrowej nocy. Większość z nich wrzucała zdjęcia z partnerami czy dziećmi. Na taką fotkę zdecydowała się również Edyta Pazura z mężem, jednak chwilę później w sieci pojawiły się zupełnie inne kadry z tej nocy, które zachwyciły fanów!

Więcej artykułów o gwiazdach znajdziecie na Gazeta.pl

Zobacz wideo Z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu? Nie zawsze! Trzeba pamiętać, jakich błędów nie popełniać

Rok 2021 to już przeszłość. Wiele gwiazd hucznie go żegnało na wakacjach jak np. Małgorzata Rozenek-Majdan, czy Anna Lewandowska, ale byli też tacy, którzy postawili na domówkę. Do tego grona zaliczyć możemy Edytę Pazurę z mężem i dziećmi. Cezary Pazura 31 grudnia na Instagramie opublikował rodzinne zdjęcie: - "W takim składzie przywitaliśmy Nowy Rok! Całusy dla Was od całej naszej Rodzinki" - napisali pod zdjęciem. 

 

Zdecydowanie więcej pokazała jego żona. 

Edyta Pazura pokazała kulisy sylwestrowej nocy 

Nie da się ukryć, że Edyta Pazura jest jedną z tych gwiazd, którą internauci uwielbiają. Przede wszystkim za podejście do życia, dystans do siebie i świata, a także szeroko pojętą normalność. Edyta niejednokrotnie już udowadniała, że ma poczucie humoru. Tak też było w tym przypadku. Na jej profilu pojawił się post o bardzo intrygującym podpisie: 

Podobno, żeby mieć zasięgi na Insta, to należy szokować…

- zaczęła. 

W dalszej części wrzuciła zabawne podpisy do zdjęć, które znalazły się na jej profilu. Wśród ich np. "Domówka, czyli piwo i kołdra", "W końcu jestem bóstwem", czy "Umięśnione plecy Cezarego Pazury". Nie da się ukryć, że fani byli zachwyceni. Pod postem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. 

 
Ale się uśmiałam z rana, dzięki. 
Najważniejsze mieć dystans do siebie. 
Uwielbiam was, jesteście cudowni, przeciwieństwo innych celebrytów. Tacy normalni ludzi. Szczęścia w Nowym roku. 
Jesteś najfajniejszą postacią na Insta. Poza tym wydaje się taki powszechny! Nudny...

- pisali fani Edyty Pazury. 

Kto spędził sylwestra na domówce?

Nie tylko Edyta Pazura z mężem świętowali Sylwestra w domu. Również Rafał Maślak z małżonką postawili na domówkę. Życzenia noworoczne z domowego zacisza złożyła także Beata Tadla z partnerem. Z kolei Dorota Szelągowska wrzuciła zdjęcie z Mariką, która wspólnie z gwiazdą przeprowadza rewolucje w mieszkaniach Polaków i podpisała je tak: 

Wytrzymałyśmy w kreacjach całe 36 minut. I to jest jak najbardziej ok, choć przyznaję, że miło było choć przez chwilę otoczyć się cekinami w pełnym mejkapie i na piedestale obcasów.
Więcej o: