Małgorzata Rozenek w bikini podzieliła fanów. "Jaka operacja plastyczna robi takie mięśnie brzucha?"

Małgorzata Rozenek-Majdan od jakiegoś czasu odpoczywa wspólnie z rodziną na wakacjach. Gwiazda raczy swoich fanów pięknymi zdjęciami krajobrazów, ale nie tylko. Niedawno wrzuciła zdjęcie w bikini, które mocno podzieliło jej obserwatorów. Dlaczego?

Więcej o gwiazdach znajdziecie na Gazeta.pl

Małgorzata Rozenek-Majdan od lat szokuje, choć pewnie czasem robi to zupełnie nieświadomie. W końcu co może być szokującego w zdjęciach w bikini, których na Instagramie jest od groma. Są jednak osoby, które twierdzą, że gwiazda zakłamuje rzeczywistość, przerabiając swoje zdjęcia w Photoshopie lub udając, że jej figura to efekt ciężkiej pracy, a nie zabiegów chirurgicznych. Tylko czy aby na pewno tak jest? Pod najnowszym zdjęciem Małgorzaty Rozenek-Majdan fani w komentarzach spierają się ze sobą. 

Zobacz wideo

Anna Dereszowska, Daria Ładocha Czego Polkom życzą gwiazdy? "Nie ma dzisiaj rzeczy, których nie wypada robić kobiecie"

Małgorzata Rozenek-Majdan zdjęciem w bikini podzieliła fanów

Gwiazda po trzeciej ciąży ruszyła z programem "Rozenek cudnie chudnie", w którym pokazywała swoje zmagania w powrocie do formy po urodzeniu syna Henryka. Widzowie mogli zobaczyć, jak wyglądają jej treningi, dieta, ale również wizyty w gabinetach medycyny estetycznej. Oczywiście były to zabiegi nie inwazyjne, a jedynie wspomagające powrót do formy. Większość osób zdaje sobie sprawę, że gwiazdy korzystają z takich zabiegów, bo chcą, bo je stać, bo dzięki nim się dobrze czują i nie ma w tym chyba nic dziwnego? W końcu nie tylko gwiazdy odwiedzają takie miejsca, ale również kobiety, które nie są nie świeczniku. Niemniej jednak to najnowsze zdjęcia Rozenek podzieliły internautów. 

 

Na fotkach widzimy bardzo szczupłą Małgorzatę Rozenek-Majdan. Szczególną uwagę przykuwa jej brzuch z zarysowanymi mięśniami. I to właśnie on wywołał największe poruszenie wśród internautów. Już w jednym z pierwszych komentarzy czytamy: -"Perfekcyjny chirurg", na co ktoś odpowiedział: 

Takie mięśnie brzucha robi się na siłowni i w kuchni. Żaden chirurg nie pomoże. Zamiast rozsiewać bzdury, żeby usprawiedliwiać swoje lenistwo, to warto się za siebie wziąć.

W dalszej części konwersacji ktoś dodał, że to nie chirurg, a ogrom pracy, duże pieniądze i... sztab ludzi do pomocy. Oczywiście pojawiło się również sporo głosów, że obecnie medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna posunęła się tak do przodu, że nawet sześciopak można sobie "zrobić za pieniądze". 

Na żadną z zaczepek nie odpowiedziała Małgorzata Rozenek-Majdan. 

Tak wyglądał Sylwester Edyty Pazury z mężem i dziećmi Edyta Pazura pokazała kulisy sylwestrowej nocy. "Żeby mieć zasięgi trzeba szokować"

Więcej o: