Joanna Koroniewska szczerze o postanowieniach noworocznych. "Przesuwam na Wielkanoc"

Początek nowego roku to okres, w którym podejmujemy się wielu nowych postanowień, chcąc zmienić coś w swoim życiu. Niestety, nie zawsze wystarcza nam motywacji do ich realizacji. Doskonale zobrazowała to Joanna Koroniewska w żartobliwym wideo, jakie opublikowała na Instagramie.

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl 

Nadejściu nowego roku często towarzyszą postanowienia, które wprowadzamy, chcąc sprawić, by był jak najlepszy. Obiecujemy sobie zmianę diety na zdrowszą, uprawianie regularnej aktywności fizycznej, czy naukę nowego języka. Niestety, nie zawsze wystarcza nam motywacji na ich realizację, co doskonale zobrazowała Joanna Koroniewska w żartobliwym wideo na Instagramie.

Zawsze wychodzisz źle na rodzinnych zdjęciach? Jest na to sposób:

Zobacz wideo

Joanna Koroniewska żartuje z postanowień noworocznych

Aktorka podzieliła się w nim swoją listą postanowień noworocznych, na której znalazły się m.in. następujące podpunkty: "będę wstawać rano i ćwiczyć", czy też "będę się dobrze odżywiać". Następnie pokazuje, jak z zapałem wypełnia postanowienia przez całe... dwa dni. Trzeciego stycznia aktorce zabrakło już bowiem motywacji, a jogging zamieniła na kanapę.

Kasia Tusk Kasia Tusk zachęca do szczepienia. "Wiele bym dała, by oszczędzić córeczce bólu"

- "Nowa Ja" przesuwam na Wielkanoc... - skwitowała żartobliwie aktorka. - A jakie są Wasze Noworoczne postanowienia?! Radzicie sobie ze swoją „Słabą Silną Wolą"?! - zapytała.

Żartobliwie wideo skutecznie rozbawiło fanów i fanki Koroniewskiej, które przyznały, że one również mają problemy z konsekwentnym realizowaniem swoich postanowień noworocznych.

Hahahah cała prawda
W punkt
Jakie prawdziwe!
Haha zwykła kobieta i normalne ludzkie niespełnione postanowienia, ale ważne, że chęci były i są
Jakie to życiowe
Mam tak samo

- pisały rozbawione. A wam, jak idzie spełnianie noworocznych postanowień? Wideo obejrzycie TUTAJ.

Joanna Koroniewska żartobliwie o postanowieniach noworocznychJoanna Koroniewska żartobliwie o postanowieniach noworocznych https://www.instagram.com/joannakoroniewska/

Małgorzata Rozenek-Majdan Fani nie dowierzają. "Jaka operacja plastyczna robi takie mięśnie brzucha?"

Więcej o: