Marta Manowska zdradziła swój sposób na szczupłą sylwetkę. Banalnie prosty, ale skuteczny

Marta Manowska przeszła w zeszłym roku sporą metamorfozę. Dziennikarka zaczęła zmiany od wyzwania treningowego z Ewą Chodakowską. Ostatnio, przy okazji urlopu w Meksyku, pokazała, w jaki sposób obecnie stara się utrzymać osiągnięte efekty. Zdjęcie mówi samo za siebie.

Więcej newsów o gwiazdach znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Chcesz wychodzić na zdjęciach jak rodzina królewska? Zastosuj te triki

Marta Manowska to polska dziennikarka i prezenterka telewizyjna, której popularność przyniosło m.in. prowadzenie programu "Sanatorium Miłości", "Rolnik szuka żony" czy "The Voice Senior". Ku uciesze wielu fanek i fanów, Marta Manowska aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie. Aktualnie dziennikarkę obserwuje ponad 191 tys. osób, z którymi ta regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia - zarówno tego zawodowego, jak i prywatnego. Od jakiegoś czasu, Marta Manowska chętnie pokazuje również swoje sposoby dbania o sylwetkę, które rozpoczęła w 2021 roku wraz z wyzwaniem Ewy Chodakowskiej.

W kategorii sport ten rok zaliczam do bardzo udanych. Wyzwanie 100 dni z @chodakowskaewa. Odkryłam jogę! Zaczęła się na Dominikanie a potem przeszła w zajęcia jogi kundalini. Koniec roku obfitował w doznania zimowe - udany powrót do nart i debiut na nartach biegowych, skiturach i w rakach. W Tatry wrócę, jak tylko będzie można! Wiem, że połknęłam bakcyla i cieszę się z nowych pasji. Do rutyny dorzuciłam tez codzienne spacery i dobrą średnią dzienną kroków

- napisała w jednym z ostatnich postów na Instagramie.

Marta Manowska zdradziła swój sposób na szczupłą sylwetkę?

Marta Manowska nie poprzestała jednak na samym wyzwaniu, a aktywność fizyczna na stałe zagościła w jej codziennym harmonogramie. Obecnie dziennikarka przebywa w Meksyku, gdzie poleciała na pierwszy w tym roku urlop. Przy okazji zwiedzania, postanowiła pokazać jeden ze swoich sposobów na utrzymywanie szczupłej sylwetki. Mowa o krokach. Na jednym ze zdjęć udostępnionych przez Martę Manowską na instagramowej relacji widać, że jednego dnia zrobiła ich ponad 33 tysiące. To banalnie prosty, ale bardzo skuteczny sposób na utrzymywanie dobrej kondycji oraz zdrowia. Wymaga jednak systematyczności.

Marta Manowska zdradziła swój sposób na szczupłą sylwetkę. Banalny, ale skuteczny (zdjęcie ilustracyjne)Marta Manowska zdradziła swój sposób na szczupłą sylwetkę. Banalny, ale skuteczny (zdjęcie ilustracyjne) https://www.instagram.com/martamanowska/

Metamorfoza, która zaszła w sylwetce dziennikarki, regularnie dostrzegana jest przez jej fanki oraz fanów:

Wygląda Pani super
Aaaa!!! Jaka figura!!!
Figura marzenie, idę poćwiczyć
Wow Pani Marto, no no, jak Miss

- piszą w komentarzach pod postami.

Więcej o: