Książę William zaliczył zabawną wpadkę. "Kate nigdy nie pozwoliła mi o tym zapomnieć"

Książę William w jednym z ostatnich wywiadów przyznał, że i jemu zdarzyło się zaliczyć wpadkę, w postaci wręczenia ukochanej nietrafionego prezentu. - Nigdy nie pozwoliła mi o tym zapomnieć - wyznał ze szczerością książę, dzieląc się historią z początków swojej znajomości z Kate.

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

W rodzinie królewskiej panuje tradycja wręczania skromnych prezentów świątecznych, które mają za zadanie przede wszystkim rozbawić bliskich, dbając w ten o ciepłą, rodzinną atmosferę. Jak się jednak okazuje, z pozoru łatwe zadanie, często sprawia problemy, zamiast uśmiechu wywołując na twarzach obdarowywanych wyłącznie konsternację.

Chcesz wychodzić na zdjęciach jak rodzina królewska? Zastosuj te triki:

Zobacz wideo

Książę William nie trafił z prezentem dla księżnej Kate. Co jej kupił?

Tak stało się w przypadku Williama i Kate. Jak przyznał książę, który był ostatnio gościem podcastu Petera Croucha w BBC Radio Five Live, i jemu nie udało się uniknąć wpadki związanej z wręczeniem nietrafionego prezentu.

- Kiedyś kupiłem żonie lornetkę. Nigdy nie pozwoliła mi o tym zapomnieć. Nie wyszło dobrze. Szczerze mówiąc, nie mam pojęcia, dlaczego kupiłem jej lornetkę, wtedy wydawało mi się to dobrym pomysłem - powiedział ze szczerością książę William i jak przyznał, księżna Kate do dzisiaj ze śmiechem wypomina mu tę wpadkę.

Rozbawieni pomysłowością księcia fani, zaczęli się więc zastanawiać, co ten ma zamiar sprezentować żonie na zbliżające się jej 40 urodziny, które będzie obchodzić już 9 stycznia. Jak myślicie, tym razem książę wykaże się większą kreatywnością?

Więcej o: