Kobiety o tych imionach zazdroszczą wszystkiego koleżankom. Nie życzą im dobrze

Nie tylko znaki zodiaku, lecz także imione mogą determinować w nas pewne cechy. Jedne mają np. skłonność do nadmiernego zaufania, innie cechuje niebywała szerość. Natomiast kobiety, które posiadają te imiona, potrafią być zawistne względem swoich koleżanek. Lepiej na nie uważać.

Więcej o imionach i znakach zodiaku przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Oksytocyna: hormon, który niszczy stałe związki?

U kobiet o tych imionach zazdrość bierze się zwykle ze zbyt krytycznego patrzenia na siebie oraz braku poczucia własnej wartości. W obecności innych kobiet nieustannie się do nich porównują i czują się dobrze dopiero, gdy odkryją, że są od nich w czymś "lepsze". Kobiety o tych imionach rywalizują niemal ze wszystkimi przedstawicielkami swojej płci - wyjątek stanowi rodzina oraz najbliższe sercu przyjaciółki. Należy jednak pamiętać, że to oraz każde inne tego typu zestawienie należy traktować z dystansem i przymrużeniem oka.

Kobiety o tych imionach zazdroszczą wszystkiego swoim koleżankom

Izabela: Skupia się zwykle na aspektach estetycznych. Nie tylko chce zawsze wyglądać najlepiej w towarzystwie, lecz także mieć najpiękniejszy dom, najprzystojniejszego męża i najmodniejsze ubrania. Wręcz nie może dopuścić do siebie myśli, że któraś z koleżanek, mogłaby prezentować się lepiej od niej. Gdy tylko taka sytuacja ma miejsce, Izabela potrafi zagotować się ze złości.

Adrianna: Ma obsesję na punkcie swojej kariery zawodowej. Jej życiem jest praca, zarabianie ogromnych pieniędzy oraz regularne awanse. Jakaś jej znajoma awansuje szybciej niż ona, wścieka się i często sugeruje, że ona również ma spory udział w tym sukcesie, a już chwilę później obmyśla plan "prześcignięcia" koleżanki.

Patrycja: Często zazdrości koleżankom związków. Jeśli w danym momencie ona również jest w związku, to nie ma żadnego problemu. Jednak gdy tylko ona jest singielką, pojawia się obawa, że wszystkie kobiety zdążą wyjść za mąż, a ona zostanie już zawsze sama. Wówczas często zaczyna sabotować związki koleżanek.

Więcej o: