Sandra Kubicka przyznała, że jest demiseksualna. Co to oznacza?

Sandra Kubicka co jakiś czas na swoim Instagramie daje swoim fanom możliwość zadawania jej pytań. Podczas jednego z Q&A otworzyła się na temat swojej orientacji psychoseksualnej i wyznała, że jest demiseksualna. Co to w ogóle oznacza?

Więcej o gwiazdach przeczytacie na Gazeta.pl 

Sandra Kubicka w sieci chętnie dzieli się swoim życiem i przemyśleniami. Od dłuższego czasu obserwujemy, jak jej miłość z Baronem kwitnie. Jakiś czas temu swoim obserwatorom zdradziła, że miłość do obecnego partnera jest najlepszą rzeczą, jaka spotkała ją w 2021 roku. 

Zobacz wideo

Sandra Kubicka wyznała, że jest demiseksualna 

Gwiazda na początku tygodnia zorganizowała na swoim profilu Q&A. Fani mogli jej zadawać pytania, na które później Kubicka odpowiadała. Zdradziła, że w przyszłości chciałaby wyjść za mąż i mieć dzieci. Nie od dziś wiadomo, że jest to wielkie marzenie Sandry. Jeden z obserwatorów zapytał również gwiazdę czy jest zazdrosna o byłe partnerki Barona. W końcu wiele z nich to również osoby publiczne. Modelka zapewniła jednak, że nie myśli o kobietach, których nie ma już w życiu jej obecnego partnera. 

W jednej z odpowiedzi otworzyła się również na temat sfery psychoseksualnej. Gwiazda zdradziła, że jest demiseksualna i załączyła grafikę, która wyjaśnia czym tak naprawdę jest demiseksualizm. 

 

Co to jest demiseksualizm? 

Demiseksualizm jest ściśle powiązany z silną więzią emocjonalną. Najważniejsze jest dla nich poczucie bliskości i przyjaźń. U osób demiseksualnych dopiero wtedy pojawia się pociąg seksualny i zaczynają odczuwać potrzebę fizycznej bliskości. Sandra Kubicka przyznała, że w jej przypadku seks związany jest ze sferą emocjonalną i zaufaniem do partnera. 

Jakiś czas temu Sandra Kubicka otworzyła się również na temat seksu przedmałżeńskiego. Gwiazda otwarcie przyznała, że nie byłaby w stanie czekać z seksem do ślubu. Przy okazji po raz kolejny podkreśliła, jak ważna jest dla niej więź emocjonalna z partnerem. 

(...) Dla mnie seks w życiu codziennym jest bardzo ważny. Wpływa na moje samopoczucie, jest to coś, co tworzy więź między mną a moim partnerem, przekłada się to na cały związek.

- wyznała na Instagramie. 

Sandra Kubicka wyznała, że jest demiseksualnaSandra Kubicka wyznała, że jest demiseksualna fot. www.instagram.com/sandrakubicka/

Więcej o: