Polka w zestawieniu "100 najpiękniejszych twarzy świata". Niedawno się zaręczyła

Karolina Pisarek do listy swoich sukcesów może dodać kolejne osiągnięcie. Polka znalazła się w zestawieniu "100 najpiękniejszych twarzy świata". Jak sama twierdzi, jest to dla niej ogromne wyróżnienie. Które miejsce zajęła?

Więcej o gwiazdach przeczytacie na Gazeta.pl

Karolina Pisarek weszła do świata show-biznesu dzięki programowi "Top Model". Choć może nie jest typową modelką wybiegową, to jednak mimo wszystko robi karierę nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Pisarek jest twarzą marki Calzedonia, a ostatnio wydała również książkę o swoim życiu, w którym zdradza jak osiągnąć sukces, ale również opisuje mroczne historie ze swojego życia. Teraz modelka pochwaliła się kolejnym sukcesem. 

Zobacz wideo

Karolina Pisarek w zestawieniu "100 najpiękniejszych twarzy świata"

Nie da się ukryć, że gwiazda jest piękną kobietą. Jej słowiańska uroda zachwycała fotografów na całym świecie. W zestawieniu TC Candler "100 Najpiękniejszych Twarzy Świata" uplasowała się na 29. miejscu, o czym poinformowała na swoim Instagramie. 

To ogromne wyróżnienie znaleźć się na 29. miejscu w rankingu najpiękniejszych twarzy świata. Zaszczyt, że mogę reprezentować nasz kraj. Dziękuję wam za wsparcie. To dzięki wam mam siłę do działania. Sprawiacie, że moje życie jest jeszcze bardziej kolorowe! Rok 2021? Zdecydowanie jeden z najlepszych w moim życiu.

- pisze w social mediach.

 

Karolina Pisarek niedawno się zaręczyła 

Karolina Pisarek przez jakiś czas szukała miłości swojego życia i wiele wskazuje na to, że w końcu udało jej się ją znaleźć. Od jakiegoś czasu modelka spotyka się z Rogerem Sallą. Chyba nikt się nie spodziewał, nawet sama Karolina, że po kilku miesiącach znajomości mężczyzna jej się oświadczy. Wiele wskazuje na to, że ten związek zakończy się na ślubnym kobiercu. Jakiś czas temu rozmowie z Plotkiem przyznała, że ślub mogłaby wziąć nawet w lesie. Póki co para w swoich social mediach chwali się pięknymi zdjęciami ze wspólnych podróży. Narzeczeni nowy rok świętowali w Tajlandii, gdzie wciąż przebywają. Wspólną pasją zakochanych są sztuki walki. 

Więcej o: