Horoskop dzienny - 9 stycznia (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 9 stycznia. Szczęście czy pech? Radość czy smutek? Czego powinnaś/powinieneś się spodziewać po tej niedzieli? Sprawdź koniecznie i bądź gotowa/gotowy na wiele ewentualności.

Horoskop dzienny – Baran

Dzisiaj poczujesz się bardzo samotna/samotny. Z tego powodu będzie Ci zależało na kontakcie z najbliższymi. Pytanie tylko, czy oni mają takie same plany i będą mogli poświęcić Ci dostatecznie dużo uwagi? Pamiętaj jednak, że zawsze masz jeszcze oddanych przyjaciół, którzy chętnie wyskoczą z Tobą na spacer lub obejrzą dobry film.

Horoskop dzienny – Byk

To będzie przełomowy dzień w Twoim związku lub innej ważnej relacji. W końcu dojdziecie do porozumienia, o które zabiegasz od dłuższego czasu. Nagle wszystko wyda Wam się proste i oczywiste, a rozwiązanie znajdzie się samo. Oby tak dalej!

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Bliźnięta znów będą chciały pomóc komuś, kto w ich mniemaniu tego potrzebuje. W tym wszystkim nie powinny jednak zapominać o tym, że same również mają swoje potrzeby i je muszą realizować w pierwszej kolejności. Nie staraj się żyć w cieniu innych, bo w końcu ktoś to wykorzysta, i to w bardzo nieprzyjemny dla Ciebie sposób.

Horoskop dzienny – Rak

To nie będzie dla Ciebie przyjemny dzień. Prędko zrozumiesz, że stałaś/stałeś się ofiarą plotek, które nawet w najmniejszym stopniu nie pokrywają się z rzeczywistością. Niestety, nikogo to nie interesuje. Przestań tracić czas i energię na tłumaczenia – ci, którzy są Twoimi prawdziwymi przyjaciółmi, nigdy nie uwierzą w takie pomówienia, a wszyscy pozostali nie są warci Twojej uwagi.

Horoskop dzienny – Lew

Trzymaj się z daleka od wszystkiego, co wygląda podejrzanie, bo może się to dla Ciebie bardzo źle skończyć. Nawet jeśli to, co chcesz zrobić, ma być drogą na skróty, która miałaby Ci ułatwić życie, lepiej odpuść, bo to nie najmądrzejszy pomysł. Włącz zdrowy rozsądek, a wszystko stanie się jasne.

Horoskop dzienny – Panna

Ktoś spróbuje dziś Tobą manipulować. Miej oczy i uszy szeroko otwarte, bo jeśli przegapisz ten moment, możesz zgodzić się na coś, co sprawi, że wszelkie Twoje plany w mgnieniu oka legną w gruzach. Postaw na asertywność i jeśli coś nie będzie Ci pasowało, mów o tym otwarcie, bez zawahania. Niech inni wiedzą, że nie dasz sobą kierować.

Horoskop dzienny – Waga

Twoje ostatnie postępowanie doprowadziło do konsekwencji, które ani trochę Ci się nie podobają. To prawda, że cierpisz, ale niestety, możesz o to obwiniać jedynie samą/samego siebie. Wyciągnij wnioski na przyszłość i nie popełniaj więcej tych samych błędów.

Horoskop dzienny – Skorpion

Niedziela spędzona w rodzinnym gronie to dokładnie to, czego potrzebujesz. Masz już w końcu dość pracy, a ostatni wypad z przyjaciółmi zakończył się na tyle kiepsko, że pragniesz od nich trochę odpocząć. Skup się na niezobowiązujących rozmowach, zobacz, czego potrzebują Twoi najbliżsi i nie wahaj się mówić o tym, czego sama/sam chciałabyś/chciałbyś doświadczyć.

Horoskop dzienny – Strzelec

Jeśli masz do nadrobienia jakieś rzeczy do pracy lub musisz przyswoić wiedzę z konkretnej dziedziny, ta niedziela będzie idealnym momentem, by to zrobić. Twój umysł okaże się na tyle wypoczęty i chłonny, że wszystko pójdzie Ci znacznie szybciej niż zazwyczaj. Co więcej, na koniec dnia odczujesz prawdziwą satysfakcję, że tyle udało Ci się osiągnąć.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Na skutek spontanicznego pomysłu, wraz z najbliższą osobą zdecydujecie się na jednodniowy wyjazd. Mimo początkowych oporów, szybko zrozumiesz, że taki odpoczynek był Ci bardzo potrzebny. Po wszystkim podziękujesz sobie, że nie opierałaś/opierałeś się zbyt długo – w końcu dobrze jest czasem zapomnieć o szarej, męczącej codzienności.

Horoskop dzienny – Wodnik

Możliwe, że pewne osoby poproszą Cię o rozstrzygnięcie sporu. Nie odmawiaj, jednak bądź ostrożna/ostrożny i staraj się zachować pełną obiektywność. Nie bądź także zbyt stanowczy/stanowcza ani brutalna/brutalny w swych osądach, bo jedna ze stron może się na Ciebie poważnie obrazić. Jeśli poprowadzisz wszystko z odpowiednim wyczuciem, na pewno uda się zażegnać konflikt.

Horoskop dzienny – Ryby

Dziś ogarnie Cię zupełny spokój. Choć inni będą panikować z racji wielu niespodziewanych wydarzeń, Ty zachowasz opanowanie. W końcu dążysz do jasno określonych celów i nic nie zdoła Cię zawrócić z tej drogi, prawda?

Więcej o: