Elżbieta Jaworowicz wychodziła za mąż aż trzy razy. Kim byli jej wybrankowie?

Mało kto wie, że Elżbieta Jaworowicz miała trzech mężów. Co ciekawe, z ostatnim z nich dziennikarka pobrała się dopiero po 15 latach związku.

Więcej ciekawych tematów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Zdrójkowski o kulisach rozstania z TVP

Sprawa dla reportera to autorski program interwencyjny Elżbiety Jaworowicz, emitowany premierowo na antenie TVP1 z przerwami od 29 stycznia 1983 roku. Jego głównym celem jest interwencja w konfliktowych sprawach społecznych oraz potencjalne znalezienie rozwiązania trudnych sytuacji. Jego prowadząca, Elżbieta Jaworowicz, rzadko ujawnia szczegóły na temat swojego życia prywatnego. Mało kto wie, że znana dziennikarka miała trzech mężów. 

Kim jest trzeci mąż Elżbiety Jaworowicz?

Elżbieta Jaworowicz przyszła na świat w 1946 roku w Nisku. Jest absolwentką filologii hebrajskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Dodatkowo w 1976 ukończyła zaoczne Wyższe Studium Zawodowe Realizacji Telewizyjnych Programów Dziennikarskich w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Co ciekawe, do telewizji trafiła jeszcze w czasie studiów dzięki konkursowi organizowanemu przez Telewizyjny Ekran Młodych

Elżbieta Jaworowicz miała trzech mężów. O pierwszym z nich wiadomo niewiele. W niektórych źródłach możemy przeczytać, że był on przedsiębiorcą. Z kolei drugim mężem dziennikarki był kierowca rajdowy Lech Jaworowicz. Obecnym mężem Jaworowicz jest pułkownik Eugeniusz Mleczak, były rzecznik MON. Co ciekawe, para zdecydowała się na ślub dopiero w 2010 roku po 15 latach związku. - Mam bliską osobę, którą kocham, która jest przyjacielem. Jest cudowny. Mocny i wrażliwy - wyznała w jednym z wywiadów. 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: