Te płaszczyki damskie od sklepów Mohito, Zara i Orsay to hit! Są teraz tańsze nawet o 60%

Pogoda za oknami wciąż nas zaskakuje. Rano możemy spotkać zarówno minusowe temperatury jak i te dodatnie. Na każdą z nich idealną propozycją będą płaszczyki damskie od sklepów Mohito, Zara i Orsay. Są puchowe, ciepłe i na wyprzedaży!

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Płaszcz to jeden z najpopularniejszych rodzajów nakrycia wierzchniego o każdej porze roku. Możemy je kupić grubsze lub bardziej przewiewne w zależności czy ma to być płaszcz wiosenny, czy zimowy. Te od sklepów Mohito, Zara i Orsay są puchowe, ciepłe i na wyprzedaży!  A więc idealne na zimę. Wybraliśmy najciekawsze propozycje.

Zobacz wideo To była jedna z cieplejszych zim i ma to swoje konsekwencje

Wyprzedaż Zara: płaszczyki damskie. Model ze sztucznego futra teraz 40% taniej

Pierwsza propozycja, jaką udało nam się znaleźć, pochodzi ze sklepu Zara. Jest to płaszczyk ze sztucznego futerka idealnie pasujący na zimę. Jest on wyposażony w kołnierz z klapami i długi rękaw. Zastosowano tu kryte kieszenie na linii szwów po bokach i zapięcie na guziki z przodu. Jego cena została obniżona aż o 40% i wynosi aktualnie 139,00 zł.

płaszczpłaszcz Zara

Wyprzedaż Mohito: płaszcze damskie. Ten miękki płaszcz z futerkiem to hit

W poszukiwaniu płaszcza na zimę zajrzeliśmy do sklepu Mohito. Na aktualnie trwającej tam wyprzedaży rzucił się nam w oczy miękki płaszcz wykonany z przytulnego baranka. Posiada on zapięcie na zatrzaski i dwie kieszenie. Do tego zastosowano tu obszerny kołnierz i oversizowy krój. Jego cena wynosi na dzień dzisiejszy 159,99 zł.

płaszczpłaszcz Mohito

W Orsay płaszcze damskie na zimę są teraz na wyprzedaży! Płaszcz teddy to jeden z ulubieńców kobiet a został przeceniony o 60%

W sklepie Orsay postanowiliśmy przyjrzeć się wyprzedażowej ofercie płaszczy. Przedstawić wam postanowiliśmy ten o lekko dopasowanym kroju i z kołnierzem przy dekolcie. Posiada on długie rękawy i zapinany jest z przodu na haftkę. Jest tutaj także gładka podszewka, a całość wykonana została z miękkiego sztucznego futra. Cena na wyprzedaży została obniżona o 80% i wynosi teraz 94,99 zł.

płaszczpłaszcz Orsay

Więcej o: