Horoskop dzienny - 28 stycznia (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 28 stycznia. Co w piątek czeka Skorpiony i Byki? Sprawdź nasz horoskop dla wszystkich znaków zodiaku i dowiedz się, co zostało zapisane w gwiazdach.

Horoskop dzienny - Baran

Barany będą dziś zmęczone po całym tygodniu ciężkiej pracy. Na szczęście uda wam się znaleźć kilka godzin tylko dla siebie. W trudnych chwilach możesz liczyć na wsparcie pomocnego Skorpiona. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki będą w piątek bardzo towarzyskie i pełne energii. Nie będziecie w stanie usiedzieć w miejscu, wszędzie będzie was pełno. To dobry moment na spotkanie z przyjaciółmi oraz próbowanie nowych rzeczy. Najlepsza zabawa czeka Cię u boku zwariowanego Strzelca.

Zobacz wideo Zaćmienie Słońca nad Chile. Widok, który zapiera dech

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta zapragną dziś spędzić kilka godzin w gronie najbliższych. Ostatnio nie mieliście możliwości spędzić z rodziną wystarczająco dużo czasu. Na szczęście gwiazdy wam sprzyjają i w piątek czekają was cudowne chwile. 

Horoskop dzienny - Rak

Raki skupią się dziś na swoich uczuciach. Część z was będzie chciała porozmawiać z partnerem o kolejnych krokach w związku. Do Raków szukających miłości los się uśmiechnie. Możliwe, że poznacie w piątek wyjątkową osobę.

 Horoskop dzienny - Lew

Lwy będą chciały spróbować dziś zmienić coś w swoim życiu. Jednak nie planujcie wielkich rewolucji, raczej drobne zmiany. Zastanówcie się, co ubogaci wasze życie wewnętrzne. Być może czas na zajęcia jogi lub medytację. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny mogą być dziś nieco rozdrażnione przez drobne nieporozumienie z bliską osobą. Nie przejmujcie się zbytnio sprawami, na które nie macie wpływu. W chwilach smutku możesz liczyć na wsparcie wyrozumiałego Barana. 

Horoskop dzienny - Waga 

Wagi czeka dziś udany dzień. Wszystkie wasze plany uda się wam zrealizować prawie bez wysiłku. Gwiazdy wam sprzyjają, to dobry moment, aby zaryzykować i spróbować czegoś nowego. Sprzyjający wam znak zodiaku to Panna. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony będą dziś pracowite i zdeterminowane do działania. Upór bardzo się wam przyda, ponieważ los wam nie sprzyja. Dodatkowo ktoś z waszych współpracowników będzie próbować rzucać wam kłody pod nogi. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce będą w piątek zadowolone i gotowe do podjęcia się nowych projektów. Gwiazdy wam sprzyjają, powinniście wykorzystać dobry moment i zająć się sprawami, które odkładacie od dłuższego czasu. Możecie liczyć na wsparcie Koziorożca i Byka. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce czeka dziś dzień pełen wrażeń i niespodziewanych zwrotów akcji. Jednak nie przejmujcie się, wszystko skończy się dobrze. Zamiast analizować, działajcie i nie przejmujcie się krytycznymi uwagami. W chwilach zwątpienia poproście o dobre słowo Strzelca. 

Horoskop dzienny - Wodnik 

Wodniki będą w piątek miały dużo na głowie. Warto zrezygnować z części obowiązków. Gwiazdy nie będą wam dziś sprzyjać, poczujecie zmęczenie i zniechęcenie do działania. Być może czas odpocząć i skupić się na sobie, a nie na pracy i bliskich. 

Horoskop dzienny - Ryby

Piątek należy do Ryb. Szczególnie Ryby poszukujące drugiej połówki będą miały powody do radości. Miejcie oczy szeroko otwarte, w waszym otoczeniu pojawi się ciekawa osoba, która z miejsca zrobi na was piorunujące wrażenie. 

Więcej o: