Agata Rubik stanęła na wadze na oczach fanów: "To sporo". Zamierza schudnąć

Agata Rubik po raz pierwszy w nowym roku postanowiła stanąć na wagę i sprawdzić, ile aktualnie waży. Wszystko na bieżąco relacjonowała na instagramowej relacji. - Nawet się sobie teraz podobam, tylko jednak lepiej się czuję nieco mniejsza - przyznała.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Zawsze wychodzisz źle na rodzinnych zdjęciach? Jest na to sposób

Agata Rubik aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie i zdobywa w sieci coraz większą popularność. Aktualnie obserwuje ją ponad 143 tys. internautek oraz internautów, z którymi regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Jej szczerość, naturalność oraz dystans do świata sprawia, że liczba jej internetowych fanek i fanów stale rośnie. Żona Piotra Rubika na swoim profilu porusza wiele lifestyle'owych tematów, a także dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia.  

Agata Rubik stanęła na wadze na oczach fanów. Ma cel schudnąć do kwietnia. Ile?

Ostatnio Agata Rubik wróciła z USA, gdzie wraz z rodziną spędziła m.in. sylwestra. Po przylocie do Polski postanowiła po raz pierwszy w tym roku stanąć na wadzę, a wszystko relacjonowała na Instagramie w postaci InstaStories.

Pierwsze ważenie w nowym roku. Zróbmy to razem

- napisała na pierwszej relacji, wchodząc na wagę.

Waga pokazała 64,6 kg (biorąc pod uwagę jej wzrost, taka liczba jak najbardziej mieści się w normie), a Agata Rubik w opublikowanym następnie zdjęciu stwierdziła, że jest to sporo, biorąc pod uwagę, ile zwykle ważyła. Żona Piotra Rubika zapowiedziała również, że zamierza do kwietnia pozbyć się kilku kilogramów.

To sporo. 2 lata temu "sporo" to było 59 kg. 3 lata temu ważyłam max 56 kg, przy tej wadze zachodziłam w obie ciąże. Cel do kwietnia - 59 kg. Bez żadnych restrykcyjnych diet. Wyleczyłam się z postów, diet sokowych. Teraz zamierzam ograniczyć węglowodany, bo w ostatnim czasie bardzo dużo ich jadłam. I żeby była jasność - nawet się sobie teraz podobam, tylko jednak lepiej się czuję nieco mniejsza. Plus 3/4 ubrań jest teraz przyciasna... Dodam, bo już pytacie - mam 173 cm

- wyjaśniła.

Agata Rubik stanęła na wadze na oczach fanówAgata Rubik stanęła na wadze na oczach fanów https://www.instagram.com/agata_rubik/

Więcej o: