Agata Rubik stanęła na wadze na oczach fanów: "To sporo". Zamierza schudnąć

Agata Rubik po raz pierwszy w nowym roku postanowiła stanąć na wagę i sprawdzić, ile aktualnie waży. Wszystko na bieżąco relacjonowała na instagramowej relacji. - Nawet się sobie teraz podobam, tylko jednak lepiej się czuję nieco mniejsza - przyznała.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Zawsze wychodzisz źle na rodzinnych zdjęciach? Jest na to sposób

Agata Rubik aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie i zdobywa w sieci coraz większą popularność. Aktualnie obserwuje ją ponad 143 tys. internautek oraz internautów, z którymi regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Jej szczerość, naturalność oraz dystans do świata sprawia, że liczba jej internetowych fanek i fanów stale rośnie. Żona Piotra Rubika na swoim profilu porusza wiele lifestyle'owych tematów, a także dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia.  

Grażyna Wolszczak Grażyna Wolszczak ma nową fryzurę. Jej włosy są teraz znacznie krótsze!

Agata Rubik stanęła na wadze na oczach fanów. Ma cel schudnąć do kwietnia. Ile?

Ostatnio Agata Rubik wróciła z USA, gdzie wraz z rodziną spędziła m.in. sylwestra. Po przylocie do Polski postanowiła po raz pierwszy w tym roku stanąć na wadzę, a wszystko relacjonowała na Instagramie w postaci InstaStories.

Pierwsze ważenie w nowym roku. Zróbmy to razem

- napisała na pierwszej relacji, wchodząc na wagę.

Waga pokazała 64,6 kg (biorąc pod uwagę jej wzrost, taka liczba jak najbardziej mieści się w normie), a Agata Rubik w opublikowanym następnie zdjęciu stwierdziła, że jest to sporo, biorąc pod uwagę, ile zwykle ważyła. Żona Piotra Rubika zapowiedziała również, że zamierza do kwietnia pozbyć się kilku kilogramów.

Dominika Tajner Dominika Tajner przeszła zabieg modelowania piersi. "Doktor zrobił to perfekcyjnie"

To sporo. 2 lata temu "sporo" to było 59 kg. 3 lata temu ważyłam max 56 kg, przy tej wadze zachodziłam w obie ciąże. Cel do kwietnia - 59 kg. Bez żadnych restrykcyjnych diet. Wyleczyłam się z postów, diet sokowych. Teraz zamierzam ograniczyć węglowodany, bo w ostatnim czasie bardzo dużo ich jadłam. I żeby była jasność - nawet się sobie teraz podobam, tylko jednak lepiej się czuję nieco mniejsza. Plus 3/4 ubrań jest teraz przyciasna... Dodam, bo już pytacie - mam 173 cm

- wyjaśniła.

Agata Rubik stanęła na wadze na oczach fanówAgata Rubik stanęła na wadze na oczach fanów https://www.instagram.com/agata_rubik/

Więcej o: