Dominika Tajner przeszła zabieg modelowania piersi. "Doktor zrobił to perfekcyjnie"

Dominika Tajner poddała się zabiegowi modelowania biustu, po tym jak w październiku ubiegłego roku wycięto jej z piersi zmiany nowotworowe. - Jeszcze raz dziękuję - napisała na Instagramie zadowolona z efektów Tajner, zachwalając klinikę, w której przeprowadzono zabieg.

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Dominika Tajner kilka miesięcy temu przeszła operację usunięcia guzków z piersi, które wykryto u niej we wrześniu ubiegłego roku. Jak wyznała, zmiany nowotworowe okazały się łagodne, a dzięki wczesnemu wykryciu udało się usunąć je w całości. Tajner, która podzieliła się swoją historią w sieci, chcąc w ten sposób zachęcić kobiety do badań, przyznała jednak, że operacja wpłynęła na kształt jej piersi i zapowiedziała, że podda się zabiegowi ich modelowania.

Zobacz wideo

Dominika Tajner przeszła zabieg modelowania biustu

- Bardzo się stresuję, bo to jednak jest operacja w pełnym znieczuleniu. Ale po wycięciu guzów z obu piersi, mój biust nie wyglądał jak wcześniej. Zwłaszcza jedna pierś, w której zmiana była bardzo duża. Tego nie da się przykryć makijażem, trzeba to operować. Chcę mieć ładny biust i czuć się w pełni kobieco. Usunięcie takich nowotworów jednak oszpeca i wywołuje kompleksy, przynajmniej u mnie. Mam nadzieję, że po tej operacji będę miała ładne, zadbane piersi - mówiła wówczas Tajner. Teraz celebrytka podzieliła się w sieci zdjęciem zrobionym już po operacji modelowania biustu, której poddała się na początku stycznia w specjalistycznej klinice w Pradze.

- Tak, to doktor Polak, który modelował mój biust. Zrobił to perfekcyjnie. Dodam jeszcze, jak ważny jest dobry kontakt z lekarzem i zaufanie mu przed tak ciężką operacją. Jeszcze raz dziękuję - napisała Tajner, która szczegółowo opowiadała swoim obserwującym o operacji, przy okazji zachwalając klinikę i jej personel.

 

Pod postem błyskawicznie zaroiło się od wyrazów wsparcia od zatroskanych fanek, życzących Tajner szybkiego powrotu do zdrowia.

Dużo zdrówka Pani Dominiko!
Przechodziłam przez to samo... Ale już jest pięknie i u Pani też tak będzie
Kochana wracaj do zdrówka jesteś super kobietką

- pisały.

Więcej o: