Oliwia Bieniuk pójdzie w ślady mamy? "Przygotowuję się na egzaminy do szkoły aktorskiej"

Oliwia Bieniuk podzieliła się z fanami i fankami swoimi planami na nowy rok. Jak się okazało, ambitna nastolatka planuje przeprowadzkę do Warszawy. - Przygotowuję się na egzaminy do szkoły aktorskiej - wyznała.

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Oliwia Bieniuk już od kilku lat z powodzeniem rozwija karierę w mediach. Nastolatka ma na swoim koncie m.in. kilka poważnych sesji zdjęciowych, a także występ w "Tańcu z gwiazdami", który przyniósł jej nie tylko szerszą rozpoznawalność, ale także wielką sympatię widzów. Ambitna 19-latka nigdy nie ukrywała jednak, że chciałaby pójść w ślady swojej mamy, Anny Przybylskiej i to właśnie z aktorstwem związać swoją zawodową drogę.

Zawsze wychodzisz źle na rodzinnych zdjęciach? Jest na to sposób:

Zobacz wideo

Oliwia Bieniuk idzie w ślady Anny Przybylskiej

- Chciałabym się zająć aktorstwem w przyszłości. Moje zainteresowanie aktorstwem wzięło się generalnie z domu. Przez to, że mama była aktorką i była moją wielką inspiracją. Chciałabym na pewno ulepszyć swoją dykcję, bo z tym mam od zawsze największy problem, gdy się stresuję, plącze mi się język – mówiła nastolatka.

Ilona Łepkowska na spotkaniu przedpremierowym filmu 'Misz Masz' dla Nextfilm Zagrał Piotrusia w "Koglu-moglu". "Nie wiadomo, czy by podołał tej roli"

Jak się okazuje, Bieniuk nie zrezygnowała ze swoich dziecięcych marzeń. Jak wyjawiła podczas serii pytań i odpowiedzi na Instagramie, jej plany na nowy rok związane są właśnie z aktorstwem.

- W Gdyni jestem cały czas, mieszkam w Gdyni - w swoim rodzinnym domu. Ale jest taka możliwość, że się wyprowadzę niedługo do Warszawy na stałe. Znaczy się na studia - wyznała, dzieląc się swoimi zamiarami. - Przygotowuję się na egzaminy do szkoły aktorskiej - dodała.

31-latka z zespołem Downa nie mogła znaleźć pracy, więc założyła firmę 31-latka z zespołem Downa nie mogła znaleźć pracy. Założyła firmę i jest milionerką

Więcej o: