Zaskakująca metamorfoza panny młodej. Ścięła włosy w trakcie ślubu

Panny młode coraz częściej decydują się na zakup dwóch sukien ślubnych, z których jedną zakładają na ślub, a drugą na weselę. Ta panna młoda zdecydowała się jednak na nieco inne, znacznie bardziej zaskakujące rozwiązanie. Pomiędzy zaślubinami a przyjęciem weselnym... ścięła swoje włosy.

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Kupno dwóch sukien ślubnych już nikogo nie zaskakuje. Panny młode coraz częściej decydują się bowiem na dwie suknie, z których jedną zakładają na ślub, a drugą na weselę. Pewna panna młoda zdecydowała się jednak na inne, niestandardowe rozwiązanie, zaskakując zgromadzonych gości odważną metamorfozą.

Z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu? Nie zawsze! Trzeba pamiętać, jakich błędów nie popełniać:

Zobacz wideo

Panna młoda obcięła włosy podczas wesela

Zamiast zmieniać suknię, postanowiła zaskoczyć gości zmianą fryzury, ścinając je tuż przed przyjęciem weselnym. - Zamiast zmiany sukienki... obcięliśmy pannie młodej włosy! - napisała fryzjerka Stephanie Lee pod opublikowanym przez siebie nagraniem, na którym widać jak ścina włosy pannie młodej, której była druhną.

Panna młoda ubrana była w zjawiskową, jedwabną suknię z odsłoniętymi placami i wiązanym na szyi dekoltem typu halter, a jej długie brązowe włosy ułożone były w delikatne, naturalne fale. 

Salma Hayek pokazała się w bikini. Fani pod ogromnym wrażeniem: 'Niesamowite' (zdjęcie ilustracyjne) Salma Hayek pokazała się w bikini. Fani pod ogromnym wrażeniem: "Niesamowite"

Wideo błyskawicznie stało się hitem sieci - obejrzało je już ponad 5 milionów użytkowników. Jak się można było jednak spodziewać, niestandardowy pomysł panny młodej podzielił internautów. Podczas gdy część z nich była szczerze zachwycona niebanalną metamorfozą, inni nie mogli zrozumieć jej posunięcia.

Uwielbiam. Zawsze powtarzam, że kiedy wyjdę na mąż, to znowu obetnę włosy na krótko
Nowe życie, nowa fryzura!
Pięknie ci w tej długości
Dlaczego? Jej włosy były piękne
Nie rozumiem tego trendu

– czytamy w komentarzach. A wy? Co o tym myślicie?

31-latka z zespołem Downa nie mogła znaleźć pracy, więc założyła firmę 31-latka z zespołem Downa nie mogła znaleźć pracy. Założyła firmę i jest milionerką

Więcej o: