Małgorzata Rozenek ostro skrytykowana przez fanów za odważne zdjęcie: "Aż razi w oczy"

Małgorzata Rozenek-Majdan podzieliła się kolejnym zdjęciem ze swojego egzotycznego wyjazdu. Fotografia wzbudziła wśród internautów skrajne emocje. Poszło o kadr oraz rzekomy retusz. - W pewnym wieku nie wypada - czytamy w komentarzach.

Więcej newsów o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Największe photoshopowe wpadki gwiazd

Małgorzata Rozenek-Majdan jest aktualnie jedną z popularniejszych kobiet w polskim show-biznesie, a co za tym idzie, w polskich social mediach. Gwiazda aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie obecnie obserwuje ją ponad 1,4 mln internautek oraz internautów, z którymi regularnie dzieli się zdjęciami oraz filmikami ze swojego życia. Choć dla wielu obserwatorek, Małgorzata Rozenek jest ogromną inspiracją, jej stylizacje czy fotografie potrafią również wzbudzać skrajne emocje.

Małgorzata Kożuchowska w najmodniejszej fryzurze na 2022. Fanki: 'Co za fryz' (zdjęcie ilustracyjne) Małgorzata Kożuchowska w najmodniejszej fryzurze na 2022. Fanki: "Co za fryz"

Małgorzata Rozenek skrytykowana przez fanów za odważne zdjęcie: "Bardzo słabe to"

Małgorzata Rozenek-Majdan wraz z rodziną spędza egzotyczny urlop w Azji, gdzie polecieli jeszcze przed świętami. Wyjazd relacjonuje swoim obserwatorkom oraz obserwatorom, publikując InstaStories oraz udostępniając zdjęcia na swoim profilu. Ostatnia fotografia, którą udostępniła wzbudziła jednak ogromne emocje wśród internautek oraz internautów, którzy zarzucili jej w komentarzach m.in. retuszowanie swojej sylwetki.

Sleep, eat, love, repeat

- napisała krótko w opisie.

 

Katarzyna Skrzynecka przeszła metamorfozę? Fanki pod wrażeniem: 'Co za talia!' (zdjęcie ilustracyjne) Katarzyna Skrzynecka szczerze o poprawianiu urody. "Z godnością noszę moją 50-letnią gębę"

Pod postem pojawiło się wiele różnych, wręcz bardzo skrajnych komentarzy:

Fotoshop aż razi w oczy!
Oskarżenia o fotoshop 3,2,1… start, uwielbiam taka szczupła figurę, boskie ciało!
Najpiękniejsze nogi w Polsce!!!
W pewnym wieku nie wypada
Nie wiem czy zdjecia przerobione czy nie. Ale sama Pani Małgorzata nigdy nie ukrywała, że taki wygląd zawdzięcza : rygorystycznej diecie, odpowiednim ćwiczeniom i dobranym zabiegom kosmetycznym
Matko, kiedy photoshop wjedzie za mocno
Figura Petarda! Ale czy osobie prowadzącej program Projekt Lady i oceniającej oraz umoralniającej dziewczyny po przejściach wypada świecić tyłkiem?
Tyle przytyków… po co? I to kobiety kobiecie?! W czasach kiedy tak się nami pomiata powinnyśmy stać za sobą murem i się wspierać, a nie oceniać

- czytamy.

Więcej o: