Horoskop numerologiczny 2022. Tym szczęściarzom Rok Szóstki przyniesie szansę na nowe uczucie

Według numerologii każda liczba posiada przypisaną wibrację określaną często jako symbolika, która ma bezpośredni wpływ na wszystkie sfery życia. W 2022, czyli Roku Szóstki największy wpływ wywrą one na nasze relacje z bliskimi. Wiele z nich czeka prawdziwy test, którego zwieńczeniem może okazać się szansa na prawdziwą miłość.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Horoskop na kwiecień - wodnik

Znacznie wibracji liczb według wielu numerologów powiązane jest z tarotem i przypisaną do określonych kart symboliką. Rok Szóstki, czyli 2022 odpowiada karcie Kochanków. Podpowiadamy, jaki wpływ będzie to miało na nasze relacje z bliskimi w ciągu nadchodzących miesięcy.

Horoskop numerologiczny 2022: jak sprawdzić wibrację nadchodzącego roku? 

Przypisaną do danego roku wibrację możemy odczytać poprzez zsumowanie wszystkich cyfr roku, a zatem po dodaniu do siebie: 2,0,2,2 otrzymamy wynik 6. To dlatego właśnie mówimy o tzw. roku Szóstki. W praktyce oznacza to, że przez najbliższe dwanaście miesięcy największe znaczenie w naszym życiu będą miały relacje z bliskimi. W tarocie szóstka odpowiada bowiem karcie kochanków, która stanowi więcej niż tylko pomyślną wróżbę miłości

Jaki wpływ będzie miał horoskop numerologiczny 2022 na nasze życie uczuciowe? Kluczowa będzie harmonia i równowaga

To właśnie dążenie do harmonijnych relacji oraz osiągnięcie równowagi w dawaniu i przyjmowaniu będzie stanowiło kluczowy element w 2022 roku. Jest to bowiem podstawa do stworzenia szczęśliwego i trwałego związku. Brak tych elementów prowadzi do powstania toksycznych relacji, w których jedna strona jest zależna od drugiej. Warto przeanalizować swoje obecne relacje z bliskimi oraz popracować ze swoimi myślami. Nasza relacja ze sobą przenosi się bezpośrednio na wygląd relacji z innymi. Samoakceptacja i nauka lubienia samego siebie, sprawi, że przyciągniemy do nas dokładnie takich samych ludzi. Daje to szansę na nowe uczucie zbudowane na wartościowych i solidnych fundamentach. 

Niektóre relacje zostaną poddane próbie. Rok Szóstki pozwoli nam na pozostanie jedynie w wartościowych związkach

Zgodnie z horoskopem numerologicznym wiele naszych relacji zostanie poddanych próbie. Część znajomości zostanie zerwanych, jednak inne staną się mocniejsze niż kiedykolwiek. Oczywiście przeznaczeniu należy trochę pomóc, każda relacja wymaga zainwestowania w nią odpowiedniej ilości czasu oraz energii. Należy natomiast obserwować, czy druga strona również stara się o podtrzymanie związku, tak samo jak my. 

Więcej o: