Podarowała swoje komórki jajowe siostrze bliźniaczce. "Zawsze dzieliłyśmy się wszystkim, co miałyśmy"

Cynthia Daniel zdecydowała się podarować swojej siostrze bliźniaczce własne komórki jajowe, po tym, jak ta nie mogła zajść w ciążę, ze względu na przebytą wcześniej chorobę nowotworową. - Wiem, że Brittany zrobiłaby dla mnie to samo - argumentowała.

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Brittany i Cynthia Daniel to amerykańskie aktorki, które zyskały rozpoznawalność dzięki głównym rolom w hitowej produkcji z lat 90. "Słodka dolina". Teraz o bliźniaczkach ponownie zrobiło się głośno za sprawą poruszającej historii, którą zdecydowały się podzielić z mediami.

Z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu? Nie zawsze! Trzeba pamiętać, jakich błędów nie popełniać:

Zobacz wideo

Podarowała swoje komórki jajowe siostrze bliźniaczce, by ta mogła zostać mamą

W 2011 roku Brittany Daniel zmagała się z nowotworem, co spowodowało u niej problemy z zajściem w ciążę. Kiedy kolejne próby nie przynosiły skutku, Cynthia zaproponowała siostrze swoją pomoc, oferując jej swoje komórki jajowe. Po rozmowie z mężem, Adamem Touni, Brittany zdecydowała się skorzystać z jej propozycji.

- Wiem, że Brittany zrobiłaby dla mnie to samo. Zawsze dzieliłyśmy się wszystkim, co miałyśmy, więc dlaczego nie tym? - powiedziała Cynthia w rozmowie z "People".

Jolanta Ogar-Hill z partnerką Esperanzą Hill Jolanta Ogar-Hill szczerze o macierzyństwie. "Płaczę na każdym kroku"

Niestety, mimo trzech zabiegów in vitro, Brittany wciąż nie udało się zajść w ciążę. Para zdecydowała się jednak nie poddawać i chcąc zrealizować swoje marzenie o dziecku, postanowili skorzystać także z pomocy surogatki.

Tym razem wszystko przebiegło pomyślnie, a Brittany i Adam w październiku 2021 roku powitali na świecie swoją córkę, którą nazwali Hope (ang. Nadzieja). Brittany podkreśliła, że córeczka jest spełnieniem jej najskrytszych marzeń i na zawsze pozostanie wdzięczna swojej siostrze.

 

Katarzyna Skrzynecka przeszła metamorfozę? Fanki pod wrażeniem: 'Co za talia!' (zdjęcie ilustracyjne) Katarzyna Skrzynecka szczerze o poprawianiu urody. "Z godnością noszę moją 50-letnią gębę"

Więcej o: