Agata Rubik pokazała zdjęcie swojego taty. Fanki zachwycone: "Ależ przystojny"

Agata Rubik z okazji urodzin swojego taty opublikowała na Instagramie jego zdjęcie z młodości. Fotografia zrobiła furorę wśród internautek. Są do siebie podobni? - Rany boskie!!! Toż to aktor hollywoodzki sto procent - komentują zachwycone.

Więcej newsów o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Zawsze wychodzisz źle na rodzinnych zdjęciach? Jest na to sposób

Agata Rubik zdobywa w sieci coraz większą popularność. Jej szczerość, naturalność oraz dystans do świata sprawia, że liczba jej internetowych fanek i fanów stale rośnie. Aktualnie na Instagramie obserwuje ją ponad 144 tys. internautek oraz internautów, z którymi żona Piotra Rubika regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia.

Małgorzata Kożuchowska w najmodniejszej fryzurze na 2022. Fanki: 'Co za fryz' (zdjęcie ilustracyjne) Małgorzata Kożuchowska w najmodniejszej fryzurze na 2022. Fanki: "Co za fryz"

Agata Rubik pokazała zdjęcie swojego taty: "Toż to aktor hollywoodzki". Podobni?

Ostatnio z okazji urodzin swojego taty, Agata Rubik postanowiła pokazać na swoim profilu jego zdjęcie z młodości. Udostępniła sklejkę, na której po jednej tronie znalazł się jej tata, a na drugiej ona. - Można porównywać się do gwiazd, ale najmilej jest dostrzegać podobieństwo do swoich rodziców, zwłaszcza, kiedy przypominają oni gwiazdę rodem z Hollywood! Sto lat Tata! - napisała.

 

Katarzyna Skrzynecka przeszła metamorfozę? Fanki pod wrażeniem: 'Co za talia!' (zdjęcie ilustracyjne) Katarzyna Skrzynecka szczerze o poprawianiu urody. "Z godnością noszę moją 50-letnią gębę"

Pod postem momentalnie pojawiło się wiele komentarzy od internautek, na których zdjęcie taty Agaty Rubik zrobiło ogromne wrażenie. Część z nich zauważyło również podobieństwo córki do ojca, inne natomiast stwierdziły, że Agata Rubik to czysta mama:

Agatko już to kiedyś pisałam , tata wygląda jak surfer
Wooow... Agatko jesteś kopia Tatusia
Zanim przeczytałam opis, pomyślałam: "Kurde, co to za aktor? Młody Owen Wilson?"
Ale przystojniak
Coraz bardziej robisz się podobna do swej Mamy
Rany boskie!!! Toż to aktor hollywoodzki sto procent
Jaki przystojny Tata
Super fotka ale jednak cała Jolcia
Jejku, byłam pewna, że to aktor z LA
Agatko masz wspaniałe geny, tata (mama zresztą też) wyglądają znakomicie!
OMG rzeczywiście pani tata wygląda jak gwiazda Hollywood
Wow faktycznie bardzo przystojny

- czytamy.

Więcej o: