Pomysły na wyjątkowy prezent dla dziadków. Spraw im radość z okazji zbliżającego się święta

Zbliża się Dzień Babci oraz Dzień Dziadka, a więc wiele osób rozpoczęło poszukiwania idealnego prezentu dla dziadków. W ten wyjątkowy dzień poza życzeniami, każdy chciałby sprawić im radość drobnym upominkiem. Jeśli nie macie jeszcze na niego pomysłu, to mkniemy z pomocą.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Babcia jest dodatkową parą rąk, która pomaga

Już 21 i 22 stycznia 2022 roku nasi dziadkowie będą obchodzić swoje święto. Każdy wnuczek i wnuczka chcą więc zaskoczyć ich wręczając im w tym dniu oryginalny i miły upominek. Przygotowaliśmy zatem dla was kilka inspiracji, które mogą pomóc w poszukiwaniu idealnego prezentu.

Zdjęcia mogą stanowić wzruszający prezent dla dziadków. Warto postawić na nietypową formę

Chwile zatrzymane w kadrze będą zawsze dobrym pomysłem, jeśli chcemy zaskoczyć i wzruszyć naszych dziadków. Nie muszą mieć one formy tradycyjnego albumu. Doskonałą alternatywą będzie personalizowana fotoksiążka, którą możemy sami zaprojektować. Ciekawym rozwiązaniem jest także stworzenie kalendarza dla babci i dziadka, który stanowi jednocześnie praktyczny upominek. Wiele firm oferuje możliwość skomponowania go na gotowych szablonach. 

Życzenia dla babci i dziadka w oryginalnym wydaniu

Chcąc złożyć życzenia dziadkom z okazji ich święta, możemy skorzystać z tradycyjnych kartek ozdobnych lub zrobić to w nieco bardziej kreatywny sposób. Świetnym pomysłem będą życzenia umieszczone, chociażby na poduszce. Dużą popularnością cieszą się także szklane kartki na drewnianym stelażu, w których wnętrzu umieszczono suszone kwiaty. Tak efektownie przygotowane życzenia będą stanowiły piękny element dekoracyjny. Możemy również wybrać drewnianą szkatułkę z własnym nadrukiem. Jej wnętrze możemy uzupełnić w dowolny sposób — ulubionymi słodyczami, herbatami czy miodami. 

Inspiracje na prezent na pierwszy dzień babci i dziadka

Pierwszy dzień babci i dziadka jest szczególnie wzruszający. W imieniu maluszków rodzice chcą często sprawić, aby pierwsze obchody tego dnia były wyjątkowe. Wśród ciekawych propozycji możemy wymienić zatem ramkę na zdjęcia z glinkami. Poza umieszczeniem w niej fotografii, znajduje się także miejsce na odciski rączki i stópki dziecka. Będzie to więc niepowtarzalna pamiątka na lata. Warto umieścić w takiej ramce pierwsze zdjęcie wnuczka bądź wnuczki z dziadkami. Chcąc zachować więcej takich momentów, możemy wręczyć dziadkom voucher na sesję zdjęciową z dzieckiem. Studia fotograficzne z okazji Dnia Babci i Dziadka oferują starannie dopracowane scenki, dzięki którym zdjęcia będą jeszcze piękniejsze. 

Więcej o: