Joanna Koroniewska pokazała twarz "po zabiegu". Fanka: "Starzeć należy się z godnością"

Joanna Koroniewska podzieliła się na Instagramie porównaniem dwóch swoich zdjęć. - Zobaczcie jak wyglądam 12h po "zabiegu" - napisała. Post skłonił internautki do komentowania. - Dziwię się, że jeszcze ktokolwiek korzysta z jakichkolwiek zabiegów. Przecież szare mydło wystarczy - napisała jedna z nich.

Więcej newsów o gwiazdach znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Chcesz wychodzić na zdjęciach jak rodzina królewska? Zastosuj te triki

Joanna Koroniewska jest jedną z bardziej aktywnych gwiazd polskiego show-biznesu na Instagramie. Profil aktorki obserwuje obecnie ponad 629 tysięcy internautek oraz internautów, z którymi regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia zawodowego oraz prywatnego. Ze względu na szczerość, dystans do siebie i świata, a także ogromne poczucie humoru, Joanna Koroniewska zyskuje w sieci coraz więcej fanek oraz fanów.

Małgorzata Kożuchowska w najmodniejszej fryzurze na 2022. Fanki: 'Co za fryz' (zdjęcie ilustracyjne) Małgorzata Kożuchowska w najmodniejszej fryzurze na 2022. Fanki: "Co za fryz"

Joanna Koroniewska pokazała twarz " 12h po zabiegu": "Najważniejsze to mieć dystans do siebie"

Joanna Koroniewska opublikowała na swoim profilu dwa zdjęcia. Na jednym zapozowała w pełnym makijażu, natomiast na drugim w zupełnie naturalnej wersji. Aktorka podpisała post w swoim stylu, z dużą dozą dystansu oraz poczucia humoru. - Botoks, kwas, a może inny patent na urodę? Zobaczcie jak wyglądam 12h po „zabiegu" na kolejnym zdjęciu - napisała.

 
Czy mogłabyś tak się odstawiać rano zanim wstanę?! Znacznie poprawiałoby mi to nastrój na cały dzień, szczególnie teraz

- skomentował post Maciej Dowbor.

Brooke z 'Mody na sukces' ma już 60 lat. Zachwyca wyglądem! 'Czas się dla niej zatrzymał' (zdjęcie ilustracyjne) Brooke z "Mody na sukces" ma 60 lat. Jak wygląda? "Czas się dla niej zatrzymał"

Pod postem pojawiło się również więcej komentarzy od internautek oraz internautów:

Dziwię się, że jeszcze ktokolwiek korzysta z jakichkolwiek zabiegów. Przecież szare mydło wystarczy. Jak to idzie... starzec należy się z godnością. Piękne i te beż makijażu jak i w nim. Piękne te, które poprawiają urodę z różnych względów, jak również te którym milion zmarszczek nie robi różnicy. Piękne jesteśmy w każdym wydaniu
Piękna, naturalność to zawsze naturalność
Dziękuję Ci że jesteś taka naturalna i uczysz nas inne kobiety, że można żyć w zgodzie z naturą i sobą, bez zbędnego "ulepszania" siebie
Piękna w obu wydaniach
Najważniejsze to mieć dystans do siebie
W świecie gdzie co druga artystka lata z wyprasowana twarzą, ty zachowujesz świeżość, urodę, dystans i starzejesz się z godnością. Takie artystki jak ty powinny być influencerkami wśród młodych dziewczyn

- czytamy.

Więcej o: