Najdroższe śluby polskich gwiazd. Jedna z par wydała ponad trzy miliony złotych!

Wszyscy, którzy mają za sobą ten szczególny dzień w życiu wiedzą, że śluby nie należą do tanich imprez. Wiele gwiazd nie jest jednak ograniczona budżetem i może poszaleć przy organizacji tego wyjątkowego wydarzenia. Które śluby polskich gwiazd zaliczają się zatem do tych najdroższych?

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Najdroższe suknie ślubne gwiazd. Beckham wydała fortunę, ale efekt...

Najdroższe śluby polskich gwiazd: Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska

Według ustaleń "Super Expressu" ceremonia Krzysztofa Ibisza i Joanny Kudzbalskiej, która utrzymana była w klimacie boho i odbyła się w podwarszawskich Markach, miała kosztować ok. 200 tysięcy złotych. Do spekulacji tabloidu postanowił odnieść się sam pan młody. - Czcigodny "SuperExpress" wyliczył właśnie, ile wydałem na wesele. Niepotrzebne oburzenie. Pomylili się. Biorąc pod uwagę statystyki odnośnie długości życia, pożyję jeszcze 35 lat, a więc koszt wesela to niecałe 16 zł dziennie. Zakładając jednak, że będę żył 120 lat, tak jak się zaprogramowałem, koszt wyniesie jedynie 8,5 zł dziennie. Czy miłość nie jest warta takiej kwoty? Miłego dnia - podsumował żartobliwie. 

Najdroższe śluby polskich gwiazd: Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny

Ślub Mariny Łuczenko-Szczęsnej i Wojciecha Szczęsnego odbył się w 2016 roku w Grecji, niedaleko Aten, a na uroczystości zaśpiewał znany brytyjski piosenkarz - James Arthur. Na ślubie obowiązywał również dress code i wszyscy zaproszeni goście mieli być ubrani na biało. W sieci można znaleźć informację, że para wydała na ten dzień około 250 tysięcy złotych. Można podejrzewać, że jest to koszt samej imprezy, bez takich elementów jak obrączki, garnitur pana młodego, czy suknia panny młodej, która kosztowała podobno 50 tysięcy złotych. 

Zdjęcia ze ślubów gwiazd znajdziesz w galerii na początku artykułu.

Najdroższe śluby polskich gwiazd: Anna Lewandowska i Robert Lewandowski

Ślub Anny i Roberta Lewandowskich odbył się pod Warszawą w 2013 rok. Na organizację tej wyjątkowej uroczystości przeznaczyli podobno 300 tysięcy złotych, a na weselu bawiło się około 300 osób. Anna Lewandowska poszła do ołtarza w sukni zaprojektowanej przez Macieja Zienia.

Najdroższe śluby polskich gwiazd: Doda i Emil Stępień

Choć ich małżeństwo nie przetrwało próby czasu, nie da się ukryć, że utrzymany w tajemnicy ślub Dody i Emila Stępnia z pewnością robił wrażenie. Para zdecydowała się pobrać w słonecznej Hiszpanii, a całe wydarzenie podobno kosztowało ich ponad 400 tysięcy złotych. Doda miała tego dnia na sobie trzy różne suknie ślubne, które podobno były warte prawie 100 tysięcy złotych.

Najdroższe śluby polskich gwiazd: Joanna Krupa

Joanna Krupa w tym zestawieniu jest natomiast rekordzistką. Jej pierwszy ślub z Romainem Zago kosztował podobno ponad trzy miliony złotych, a sama ceremonia transmitowana była w na jednej ze stacji w amerykańskiej telewizji. Ich związek jednak się rozpadł. Drugi ślub modelki, który wzięła z Douglasem Nunesem był w porównaniu do pierwszego bardzo skromny. Odbył się w 2018 roku w Krakowie i miał kosztować około 180 tysięcy złotych. 

Najdroższe śluby polskich gwiazd: Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan powiedzieli sobie sakramentalne "tak" w 2016 roku. Uroczystość odbyła się w Konstancinie pod Warszawą. Tego dnia gwiazda miała na sobie kreację zaprojektowaną przez Ewę Minge. Koszt ich wesela szacuje się na około 100 tysięcy złotych. - To był jeden z piękniejszych dni mojego życia - napisała na Instagramie Małgorzata Rozenek-Majdan. 

Najdroższe śluby polskich gwiazd: Agnieszka Radwańska i Dawid Celt

Ślub polskiej tenisistki odbył się w 2017 roku w Bazylice św. Michała Archanioła i św. Stanisława Biskupa w Krakowie. Mówi się, że para wydała na organizację tego dnia ok. 200 tysięcy złotych. Sama Agnieszka Radwańska nie chciała jednak zdradzić, ile pieniędzy przeznaczyli na tę uroczystość. - Płaciłam za prywatność, która też kosztuje - powiedziała w rozmowie z Izabelą Janachowską.

Więcej o: