Siłownia pokazała najnowszy rachunek za gaz: "To nie walka o lepszy byt, a o przetrwanie"

Siłownia Fitness Club Palladium w Pułtusku udostępniła na swoim facebookowym profilu zdjęcie najnowszego rachunku za gaz. Podwyżka względem zeszłego roku jest kolosalna. - PiS-mistrzowie w doprowadzaniu Polski do ruiny - komentują internauci.

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl

Zobacz wideo "Problem z PiSem polega na tym, że tworzą sobie w głowach równoległe światy"

Latem sieć obiegły "paragony grozy", które pokazywały wysokie kwoty, jakie trzeba było zapłacić za obiad polskim morzem. Jednak na tym drożyzna się nie skończyła. W ostatnich miesiącach w Polsce podrożało praktycznie wszystko: energia elektryczna, gaz, artykuły budowlane, usługi, paliwo, a nawet podstawowe artykuły spożywcze. Podwyżki są na tyle duże, że mali przedsiębiorcy, którzy ledwo pozbierali się po lockdownach, znów zaczynają poważnie martwić się o swoją przyszłość.

Siłownia z Pułtuska pokazała rachunek za gaz. "Mamy nadzieję, że wspólnie uda nam się wytrzymać ten chory czas"

Fitness Club Palladium w Pułtusku udostępnił na swoim Facebooku zdjęcie najnowszego rachunku za gaz. Zarząd firmy chciał w ten sposób pokazać swoim klientkom oraz klientom powód, który zmusza ich do podniesienia cen. - Drodzy Klubowicze Palladium. W związku z wejściem w życie nowego wału, by zostać nadal na rynku, którym działamy przeszło 13 lat, jesteśmy zmuszeni do kolejnych zmian cennika klubowego. By uniknąć zdań: czemu taka cena, czemu drogo, a kiedyś było taniej itd. poniżej wrzucamy jeszcze ciepły rachuneczek za gaz, informując jednocześnie, iż w tym samym okresie zeszłego roku wyniósł on 3950 zł, dziś natomiast 12. 576, 91. Dbając o Wasze treningowe dobro i nasze już być albo nie być, prosimy o podpisywanie z nami umów, co pozwoli wam na pozostanie przy cenach karnetów, które dotychczas obowiązywały. To nie walka o lepszy byt, a o przetrwanie. Mamy nadzieję, że wspólnie uda nam się wytrzymać ten chory czas - czytamy w poście.

Pod postem momentalnie pojawiły się komentarze od zbulwersowanych internautek oraz internautów:

Przerażające. Zamiast wspierać swoich oni po prostu ich podkopują i podcinają im skrzydła
To jest kurw* jakaś masakra!!! Brak słów już...
PiS-mistrzowie w doprowadzaniu Polski do ruiny
Szok niedowierzanie jeszcze do tego dojdzie składka zdrowotna i wszyscy będziemy się zaraz zamykać
Ci co na nich głosowali niech się teraz ostro pukną w główkę, może zmądrzeją
Nie chce nic mówić, ale to prawdopodobnie początek końca małych przedsiębiorców. Wiele firm upadło już podczas lockdownow, inne ledwo się pozbierały. A teraz? Dopie***lają podwyżki! Jest to wina rozdawnictwa PISu. Jedną ręką dali, a drugą zabierają i to po wielokroć

- czytamy.

Więcej o: