Mężczyźni o tych imionach to łamacze serc. Lepiej uważać na związki z nimi

Nie tylko znaki zodiaku determinują w nas pewne cechy. Okazuje się, że tak mogą działać również imiona. Właściciele tych trzech potrafią złamać kobiece serce. Zanim zakochasz się w którymś bezgranicznie, upewnij się, że ma wobec ciebie szczere i dobre zamiary.

Więcej o imionach i znakach zodiaku przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Uchodzisz za osobę kulturalną czy raczej roszczeniową? Prawda może cię zaskoczyć!

Mężczyźni o tych imionach bywają urodzonymi zdobywcami. Nawet jeśli są w szczęśliwym związku, nieustannie poszukują wrażeń, podrywając inne kobiety. Jeśli decydujesz się na związek z którymś z nich, powinnaś na początku mieć oczy szeroko otwarte, by upewnić się, że to odpowiedni wybór. Właściciele tych imion bywają bowiem uzależnieni od adrenaliny, jaką daje im flirt z wieloma kobietami. Oczywiście każde takie zestawienie należy traktować z dystansem i przymrużeniem oka, gdyż nie są one żadną wyrocznią.

Mężczyźni o tych imionach to łamacze serc. Na kogo lepiej uważać?

Adrian: Flirtuje często z innymi, by zaspokoić swoje męskie ego. Zdarza się, że w jego telefonie można znaleźć masę dwuznacznych wiadomości od "koleżanek". Choć Adrian nie chce, ani nie planuje fizycznie zdradzać swojej partnerki, to lubi, kiedy wzbudza duże zainteresowanie płci przeciwnej. Jeśli zostaje przyłapany na flircie, wykręca się i wszystkiemu zaprzecza mówiąc, że to dana kobieta się mu narzuca.

Igor: Choć od swojej partnerki wymaga stuprocentowej wierności, to sam nie może się określić, czy jest już gotowy na bliską i stałą relację. Nawet jeśli decyduje się na związek, nie może oprzeć się nawiązywaniu innych znajomości. Jak twierdzi, sprawdza w ten sposób, czy aby na pewno dokonał słusznego wyboru.

Jarosław: Nie jest to mężczyzna o łatwym charakterze. Bywa zbyt pewny siebie, a nawet arogancki, przez co często zraża do siebie innych ludzi. Wśród kobiet często szuka ideału, który przecież nie istnieje. Właśnie dlatego zwykle albo bywa samotny albo zmienia partnerki jak rękawiczki.

Więcej o: