Agata Rubik pokazała zdjęcie Piotra z 1994 r.: "Ja miałam wtedy 8 lat". Jak wyglądał?

Agata Rubik postanowiła po raz kolejny podzielić się ze swoimi obserwatorkami oraz obserwatorami zdjęciem sprzed lat. Tym razem pokazała fotografię Piotra Rubika, która została zrobiona 28 lat temu. On już wtedy komponował, ona zaczynała szkołę podstawową.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Zawsze wychodzisz źle na rodzinnych zdjęciach? Jest na to sposób

Agata Rubik zdobywa w sieci coraz większą popularność, a szczerość, naturalność oraz dystans do świata sprawia, który pokazuje w mediach społecznościowych sprawia, że liczba jej internetowych fanek i fanów stale rośnie. Aktualnie na Instagramie obserwuje ją ponad 144 tys. internautek oraz internautów, z którymi regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia, poruszając również wiele lifestyle'owych tematów. 

Jakiś czas temu, prawdziwą furorę zrobiła historia z warzywniaka, z selerem naciowym w roli głównej. Gdy żona Piotra Rubika płaciła za zakupy okazało się, że cena selera na paragonie nie zgadzała się z tą, którą była pokazana na tabliczce przy produkcie. Agata Rubik postanowiła szybko wyjaśnić to z ekspedientką, a całą sytuację przybliżyła wówczas na swoim profilu. - Pani musiała oddać mi 3 zł, ponieważ według prawa musicie zapłacić cenę, która zachęciła was do wzięcia danego produktu z półki - wyznała.

Agata Rubik pokazała zdjęcie Piotra Rubika zrobione w 1994 r.: "Miałam wtedy niecałe 8 lat"

Ostatnio z okazji urodzin swojego taty, Agata Rubik postanowiła pokazać na Instagramie jego zdjęcie z młodości. - Można porównywać się do gwiazd, ale najmilej jest dostrzegać podobieństwo do swoich rodziców, zwłaszcza, kiedy przypominają oni gwiazdę rodem z Hollywood! Sto lat Tata! - napisała. Tym razem postanowiła podzielić się z obserwatorkami oraz obserwatorami zdjęciem sprzed lat swojego męża Piotra Rubika.

1994 rok, Piotr skomponował "Dotyk", a ja miałam wtedy niecałe 8 lat

- napisała.

Agata Rubik pokazała zdjęcie Piotra z 1994 r.: 'Ja miałam wtedy 8 lat'Agata Rubik pokazała zdjęcie Piotra z 1994 r.: 'Ja miałam wtedy 8 lat' https://www.instagram.com/agata_rubik/

Wiedzieliście, że jest między nimi taka różnica wieku?

Więcej o: