Jennifer Aniston pokazała się bez grama makijażu. Fani: "Niewiarygodne!"

Jennifer Aniston opublikowała na Instagramie zdjęcie, które zrobiła tuż po kąpieli. Zapozowała na nim w samym ręczniku i kompletnie bez makijażu. - Jak Ty to robisz, że tak wyglądasz? - piszą w komentarzach zdumione fanki.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Jennifer Aniston swoim pierwszym postem rozbiła Instagrama. Później rozbiła... telefon

Jennifer Aniston jest jedną z najpopularniejszych aktorek na świecie, która międzynarodową popularność zyskała dzięki roli Rachel Green w kultowym serialu "Przyjaciele". Produkcja odniosła gigantyczny sukces, a ostatni odcinek, który wyemitowano w 2004 roku, obejrzało aż 51 milionów widzów. Co więcej, serial do dziś cieszy się ogromnym zainteresowaniem, a losy szóstki przyjaciół śledzą teraz kolejne pokolenia.

Jennifer Aniston długo odwlekała założenie profilu na Instagramie, jednak w 2019 roku, ku uciesze ogromnej rzeszy fanek i fanów, w końcu się na to zdecydowała. Choć aktorka nie jest tak aktywna na swoim profilu jak wiele innych gwiazd show-biznesu, to od czasu do czasu dzieli się wybranymi momentami swojego życia z ponad 39 mln obserwujących ją osób.

Jennifer Aniston pokazała się na Instagramie bez grama makijażu. Jak wygląda?

Nie da się ukryć, że Jennifer Aniston mimo upływu lat nieustannie zachwyca swoją urodą oraz świetną kondycją, a dla wielu kobiet stanowi ogromną inspirację. Ostatnio udostępniła na swoim instagramowym profilu zdjęcie, które zrobiła tuż po wzięciu kąpieli. Zapozowała na nim kompletnie bez makijażu.

OK, wilgotność…

- napisała nawiązując do swoich włosów, a także jednego z odcinków serialu "Friends".

 

Pod postem momentalnie pojawiło się wiele komentarzy od fanek oraz fanów:

Piękna
Wyglądasz tak dobrze!
Najpiękniejsza kobieta
Niewiarygodne! Jak Ty to robisz, że tak wyglądasz?
Twoje włosy, twoja twarz, omg, jestem zakochana
Cały czas wyglądasz zjawiskowo
Najpiękniejszy człowiek na ziemi

- czytamy

Więcej o: