Dzieli ich 37 lat. Ta para pokazuje, że wiek to tylko liczba. Niedawno wzięli ślub

Quran ma 24 lata, a Cheryl 61 lat. Niedawno stanęli na ślubnym kobiercu i tym samym udowodnili, że wiek to tylko liczba. Para na TikToku pokazuje, jak wygląda ich codzienne życie. W mediach społecznościowych obserwuje ich ponad 1,6 mln fanów. Zdania na temat ich związku są jednak podzielone.

Więcej podobnych artykułów znajdziecie na Gazeta.pl

Cheryl McGregor poznała swojego ówczesnego męża w restauracji, gdy ten miał 15 lat. Był wtedy kelnerem w restauracji jej syna. Wtedy para nawet nie myślała o tym, że ten związek mógłby się udać. Kilkalat później, kiedy Quran miał 24 lata spotkał Cheryl w sklepie, gdzie pracowała jako kelnerka i wtedy zaiskrzyło. Wszystko wydarzyło się w listopadzie 2020 roku. Już kilka miesięcy później mężczyzna poprosił swoją wybrankę o rękę. 

Zobacz wideo

Powiedzieli sobie "tak" 

Quran znalazł piękny pierścionek, który kosztował 3 tys. dolarów i zrobił rezerwację w restauracji Olive Garden. Mężczyzna nie ukrywa, że był to bardzo emocjonujący moment. 

Wcześniej byłem strasznie zestresowany. Starałem się zachować spokój, ale zacząłem płakać, gdy tylko weszliśmy na parking.

- wspomina 24-latek.

Cheryl i Quran nie czekali zbyt długo z powiedzeniem sobie "tak". W sierpniu 2021 roku się pobrali. Cała ceremonia była relacjonowana  w relacji live w ich social mediach. Teraz para w jednym z filmików ogłosiła, że jest gotowa by założyć rodzinę i w tym celu szukają surogatki

Marianna SchreiberSchreiber o żonach polityków PiS. "Wmawiają sobie, że miłość polega na tym, że rezygnujesz z siebie"

Muszą mierzyć się z krytycznymi komentarzami 

Choć Cheryl i Quran są prawdziwymi gwiazdami na TikToku, bo wspólnie obserwuje ich prawie 3 mln fanów, a ich filmiki mają milionowe zasięgi, to na co dzień muszą mierzyć się z krytycznymi, a czasem wręcz hejterskimi komentarzami. Wiele osób uważa, że ich relacja jest chora

Ożeniłeś się ze swoją babcią. 

- piszą internauci pod nagraniami. 

Oczywiście wśród tych negatywnych komentarzy możemy znaleźć również te pozytywne. Niektórzy uważają, że wiek to tylko liczba i nie powinien być żadnym wyznacznikiem. 

Jedyne, co powinno się liczyć, to, że są szczęśliwi i się kochają.
Jeśli są szczęśliwi, to zostawcie ich w spokoju.

- czytamy. 

Nie da się ukryć, że znacznie częściej spotykamy się z sytuacją, gdzie to mężczyzna jest dużo starszy od kobiety. To się jednak powoli zmienia. A wy co myślicie o tak dużych różnicach w związku?

Z kim ćwiczyć w 2022 roku? Poznajcie nowe gwiazdy fitness, które odmienią wasze sylwetkiZ kim ćwiczyć w 2022 roku? Kołakowska, Zając, Litwiniuk i inne

Więcej o: