Córka Wiśniewskiego zachwyciła wszystkich. Jej sukienka na studniówkę to hit! Podobną kupisz w Mohito

Córka Michała Wiśniewskiego i Marty "Mandaryny" Wiśniewskiej w ubiegły weekend świętowała swoje 100 dni do matury. Jej sukienka na studniówkę zrobiła furorę! Fabienne dobrała do niej stylowe dodatki i przedłużyła włosy. Podobna kreacja jest w Mohito i Medicine.

Michał Wiśniewski i Mandaryna mają powód do dumy. Ich dzieci, Xavier i Fabienne są już dorośli, a w ubiegły weekend gwiazdor wraz z obecną partnerką, byłą żoną i przyjaciółmi wybrali się, aby oglądać studniówkowy taniec najstarszej córki piosenkarza. Fabka - jak nazywają ją zdrobniale znajomi i rodzina, postawiła na klasyczną kreację w czarnym kolorze. Na swoim Instastories relacjonowała wraz z mamą przygotowania do balu maturalnego. Zdecydowała się na przedłużenie włosów, oraz elegancki makijaż. Buty pożyczyła od mamy! Co ciekawe, sukienka również była efektem wietrzenia domowych szaf. Podobny fason jest w Mohito i Medicine. 

Interesuje cię stylizacja gwiazd? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Najmłodszy syn Michała Wiśniewskiego idzie w ślady ojca? To nagranie to hit

Córka Wiśniewskich na balu maturalnym. To najstarsza córka piosenkarza, ale nie jedyna

Michał Wiśniewski ma dużą rodzinę. Wielokrotnie podkreślał w przeszłości i obecnie, że właśnie o takiej marzył, chociaż prawdopodobnie nie przewidział, że będzie ona patchworkowa. Gwiazdor ma piątkę dzieci, z czego Fabienne i Xavier to pociechy z małżeństwa z Mandaryną. Oprócz tego ma dwie córki - Etienette i Vivienne z Anną Świątczak, oraz najmłodszego syna Falco z obecną żoną - Polą. Cała rodzina wspiera się i spotyka regularnie. Piosenkarz utrzymuje pozytywne relacje z byłymi żonami. Marta Wiśniewska pomaga mu w choreografiach dla Ich Troje, a Anna Świątczak wróciła do zespołu jako wokalistka!

Fabienne Wiśniewska postawiła na klasykę. Jej sukienka na studniówkę zachwyciła wszystkich!

W miniony weekend odbyła się studniówka Fabienne Wiśniewskiej. Córka znanych rodziców olśniła internautów, kiedy w sieci pojawiły się zdjęcia i filmy z przygotowań, a potem z samego balu. Postawiła na czarną, klasyczną sukienkę z bufkami, które są najmodniejszymi rękawami w tym sezonie. Kreacja miała długość mini, oraz dekolt w szpic. Co ciekawe, Mandaryna zdradziła na relacji live na Instagramie, że owa sukienka była efektem "wykopalisk" w domowej szafie! W przeszłości kreacja była dłuższa, ale ją skrócono. Prawdopodobnie należała do Mandaryny, podobnie jak buty, które Fabienne pożyczyła od mamy. To delikatne sandałki na obcasie. Córka Wiśniewskich zdradziła, że wytrzymała w nich... trzy minuty. 

 

Sukienka na studniówkę Fabienne to hit! Podobna jest w Mohito i Medicine

Młoda Wiśniewska wybrała sukienkę na studniówkę w czarnym kolorze. To popularny wybór na tą okazję, choć niektóre panie decydują się na odważniejsze kolory. Kreacja Fabienne była krótka i wyróżniały ją rękawy, oraz stylowy dekolt. Jak wiemy, była efektem recyklingu, co jest bardzo rozsądnym działaniem na rzecz środowiska. Podobny fason tej eleganckiej sukienki jest w sklepie Mohito. Sieciówka oferuje kreację z bufkami i podobnym dekoltem, jednak wykonaną z grubszego materiału. Kosztuje 119,99 złotych.

sukienka z bufkami Mohitosukienka z bufkami Mohito mOHITO

Sukienka z bufkami jest także w Medicine. Sklep oferuje obcisły fason mini w cenie 49,90. Co prawda ma prosty dekolt, ale jest wykonana z połyskującego materiału i sprawdzi się na ważne okazje.

sukienka damska z bufkami Medicinesukienka damska z bufkami Medicine Medicine

Więcej o: