Agata Rubik znów stanęła na wagę na oczach fanów: "Ostro wzięłam się za siebie"

Agata Rubik zapowiedziała ostatnio na Instagramie, że do kwietnia zamierza schudnąć. Po tygodniu postanowiła pokazać swoim fankom oraz fanom, jakie postępy zrobiła przez tydzień. Stanęła na wagę i wszystko pokazała na instagramowej relacji. Ile schudła?

Więcej o gwiazdach i ich dietach przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Zawsze wychodzisz źle na rodzinnych zdjęciach? Jest na to sposób

Agata Rubik swoją szczerością, naturalnością oraz dystansem do świata sprawia, że liczba jej internetowych fanek i fanów stale rośnie. Aktualnie na Instagramie obserwuje ją ponad 144 tys. internautek oraz internautów, z którymi regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Niedawno Agata Rubik po raz pierwszy w tym roku stanęła na wadze, co pokazała na instagramowej relacji. Waga pokazała wówczas 64,6 kg, co biorąc pod uwagę jej wzrost, jak najbardziej mieści się w normie. Agata Rubik stwierdziła jednak, że jest to sporo, biorąc pod uwagę masę ciała, którą zwykle miała i postanowiła schudnąć.

- To sporo. 2 lata temu "sporo" to było 59 kg. 3 lata temu ważyłam max 56 kg, przy tej wadze zachodziłam w obie ciąże. Cel do kwietnia - 59 kg. Bez żadnych restrykcyjnych diet. Wyleczyłam się z postów, diet sokowych. Teraz zamierzam ograniczyć węglowodany, bo w ostatnim czasie bardzo dużo ich jadłam. I żeby była jasność - nawet się sobie teraz podobam, tylko jednak lepiej się czuję nieco mniejsza. Plus 3/4 ubrań jest teraz przyciasna... Dodam, bo już pytacie: mam 173 cm - napisała na Instagramie.

Agata Rubik znów stanęła na wagę na oczach fanów. Ile schudła przez tydzień?

Tydzień po pierwszym ważeniu, Agata Rubik postanowiła po raz kolejny stanąć na wadze. Podobnie jak poprzednio, tym razem również relacjonowała wszystko na swoim Instagramie. Jak się okazało, tym razem waga pokazała o 1,7kg mniej.

Spadek wagi o 1,7kg. Całkiem sporo, ale ważenie było po podróży. Mimo wszystko, w tym tygodniu ostro wzięłam się za siebie - ograniczyłam węglowodany, całkowita rezygnacja z białego pieczywa, ryżu i makaronu. Słodkie, owocowe śniadania zamieniłam na jajka. Zrobiłam w tym tygodniu 4 treningi cardio i jeden siłowy. Kolejne ważenie za tydzień ;) Mobilizacja rośnie!

- napisała.

Agata Rubik znów stanęła na wagę na oczach fanów: 'Ostro wzięłam się za siebie'Agata Rubik znów stanęła na wagę na oczach fanów: 'Ostro wzięłam się za siebie' https://www.instagram.com/agata_rubik/

Więcej o: