Jak wyglądają domy gwiazd? My wiemy i wam to pokażemy w nowym programie "GwiazDom"

Wielu z nas ma w domu takie miejsce lub rzecz, która wiecznie się psuje. W swoich czterech kątach często mamy przedmioty, które już dawno powinniśmy wyrzucić, ale jednak wciąż mamy do nich taki sentyment, że nie potrafimy tego zrobić. W szafach chowamy przedmioty, które towarzyszą nam od lat lub przywieźliśmy je z dalekiej podróży. I wiecie co? Nie tylko my tak mamy, ale również gwiazdy, znane i lubiane, które w programie "GwiazDom" otwierają przed nami drzwi swoich domów.

Więcej ciekawych formatów znajdziecie na stronie głównej Gazeta.pl

Jeśli jesteście ciekawi, jak mieszkają polskie gwiazdy, to ten program po prostu musicie zobaczyć. W każdym odcinku odwiedzamy znane osoby ze świata show-biznesu, muzyki, sportu, kina czy social mediów. To gwiazda wybiera dwa pomieszczenia, które chce nam pokazać, ale żeby było trochę bardziej rozrywkowo, prowadząca Aga Matracka ma ze sobą "domek tajemnic". To właśnie z niego nasz gość losuje dwukrotnie miejsca lub rzeczy, które musi nam pokazać. Chcemy przybliżyć widzowi osoby znane z internetu czy pierwszych stron gazet i pokazać, że tak naprawdę w wielu kwestiach jesteśmy do siebie podobni.

Zobacz wideo

"GwiazDom" - premiera pierwszego odcinka 

Premiera pierwszego odcinka zbliża się wielkimi krokami, bo format "GwiazDom" zadebiutuje 18 stycznia 2022 r. o godzinie 19:00 na stronie głównej Gazeta.pl. Jeśli nie uda wam się obejrzeć odcinka w dniu premiery, nic straconego. Wszystkiego odcinki znajdziecie na naszym portalu. Zastanawiacie się pewnie, które z gwiazd otworzyły przed nami swoje domy? Niech to będzie dla was niespodzianka, ale możemy wam obiecać jedno... będzie naprawdę różnorodnie. 

W telewizji mamy sporo programów, w których gwiazdy pokazują nam swoje cztery kąty, jednak nasz format "GwiazDom" będzie zupełnie inny. Owszem, gwiazdy oprowadzą nas po swoich domach czy mieszkaniach, ale my chcemy więcej, dlatego w każdym odcinku pojawia się mój domek tajemnic, a w nim karteczki z miejscami, czy przedmiotami, które chcemy zobaczyć dodatkowo. Nasz gość nie ma pojęcia, co tam się znajduje, więc jest to element zaskoczenia dla niego, dla nas i oczywiście dla widzów. Jesteście gotowi na zwiedzanie? To zapnijcie pasy i oglądajcie "GwiazDom"!

- mówi Aga Matracka, prowadząca program. 

Nowe odcinki pojawiać się będą co dwa tygodnie, zawsze we wtorek o godz. 19:00 na stronie głównej Gazeta.pl. 

Więcej o: